5 Eylül Salı 2023 reyting sonuçları

5 Eylül Salı 2023 reyting sonuçlarına göre MasterChef Türkiye All Star ve özet bölümünü, Fox Ana Haber, Kanal D Ana Haber, ATV Ana Haber izliyor.

İlk sıraları MasterChef Türkiye All Star  ve Özeti mi paylaştı? Listelere giren dizi ve özetleri hangileri oldu?  Kim Milyoner Olmak İster ve Sen Türkülerini Söyle performansları nasıl? Gündüz Kuşağı programlarının performansı ne? Yerli ve yabancı filmler listelerde kaçıncı olabildiler?  Fox Ana Haber'den başka diğer ana haber bültenlerinden hangileri  listelere girdi? Reyting listeleri ve program analizleriyle ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızda. İşte detaylar …

5 Eylül Salı 2023  reytingleri

5 Eylül Salı 2023  reyting sonuçlarına göre  MasterChef Türkiye All Star ve özet bölümünü,  Fox Ana Haber, Kanal D Ana Haber, ATV Ana Haber izliyor. Listelere giren diğer programlar Dönence, Sen Türkülerini Söyle, Esra Erol'da, Müge Anlı İle Tatlı Sert, Dayı Bir Adamın Hikayesi, Tokatcı, Sen Türkülerini Söyle, Tarzan Rıfkı,  Hayalimdeki Düğün, oldu.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

MasterChef Türkiye All Star'ı Müge Anlı ile Tatlı Sert, Dayı Bir Adamın Hikayesi,  Esra Erol'da, Dönence, Fox Ana Haber izliyor. Listedeki diğer programlar Tokatcı, Sen Türkülerini Söyle, Tarzan Rıfkı ve ATV Ana Haber oldu.  

AB İLK 10 PROGRAM

MasterChef Türkiye All Star'ı Dayı Bir Adamın Hikayesi, Müge Anlı ile Tatlı Sert,  Fox Ana Haber,  Sen Türkülerini Söyle izliyor. Listedeki diğer programlar Dönence, MasterChef Türkiye All Star özet, Hayalimdeki Düğün,  Tokatcı ve Esra Erol'da oldu. 

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

MasterChef Türkiye All Star'ı  Müge Anlı ile Tatlı Sert, Dayı Bir Adamın Hikayesi, Fox Ana Haber,  Sen Türkülerini Söyle izliyor. Listedeki diğer programlar  Esra Erol'da, Hayalimdeki Düğün, Dönence, Tokatcı ve MasterChef Türkiye All Star özet oldu. 

Not: -TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının ayrıntılarını ve ilk 100 program listesini yayınlayamıyoruz.

05-09-2023
Yorumlar