26 Mart Pazar Reyting Sonuçları

26 Mart Pazar Reyting Sonuçlarına göre Yargı dizisi tüm gruplarda birinci olarak büyük bir başarıya imza attı. 2. sırada Teşkilat yer aldı.

26 Mart Pazar Reyting Sonuçlarına göre reyting listelerinin ilk iki sırasını Teşkilat ve Yargı dizileri paylaştı. Bu iki dizinin özetleri de listelere girebildi mi? Hangi ana haber bültenleri listelere adını yazdırdı? Haftanın son günü Survivor 'un performansı nasıl? Ego ile Güzel Günler'in ve özet bölümlerinin listelerdeki durumu nasıl? Tiak'ın açıkladığı listelerdeki programlar ve ayrıntılar detaylı bir şekilde yazımızın içeriğinde.

26 Mart Pazar Reytingleri

26 Mart Pazar Reyting Sonuçlarına göre Yargı dizisi tüm gruplarda birinci olarak büyük bir başarıya imza attı. Yargı dizisini Teşkilat dizisi ve Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu izliyor. Listedeki diğer diziler Ego ve Güzel Günler oldu. Dizi özetleri de listedekendilerine yer buldu . Ramazan'ın başlamasıyla ilk 10'a giren programlar Nihat Hatipoğlu ile İftar ve Ramazan Sevinci programları oldu . Listedeki diğer yapımlar;Survivor, Show Ana Haber, Haber Önü oldu. 

TOTAL İLK 10 PROGRAM

26 Mart Pazar Reyting Sonuçlarına göre Yargı 1., Teşkilat  2. oldu. Fox Ana Haber 3. olurken Survivor, Nihat Hatipoğlu ile İftar, ATV Ana Haber, Ego takip ediyor. Listedeki diğer yapımlar; Yargı dizi özeti, Show Ana Haber ve Teşkilat dizi özeti oldu.

1 YARGI KANAL D
2 TESKILAT TRT 1
3 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
4 SURVIVOR TV8
5 PROF. DR. NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR ATV
6 ATV ANA HABER ATV
7 EGO FOX
8 YARGI (OZET) KANAL D
9 SHOW ANA HABER SHOW TV
10 TESKILAT (OZET) TRT 1

AB İLK 10 PROGRAM

İlk 3 te şu dizileri görüyoruz;Teşkilat, Yargı, Fox Ana Haber ve Teşkilat . 4. sıradak Yargı dizisinin özetini Survivor, EGO, EGO dizi özeti izliyor . Listeye giren diğer programlar ise Güzel Günler, Ramazan Sevinci ve Haber Önü oldu. 

1 YARGI KANAL D
2 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
3 TESKILAT TRT 1
4 YARGI (OZET) KANAL D
5 SURVIVOR TV8
6 EGO FOX
7 EGO (OZET) FOX
8 GUZEL GUNLER SHOW TV
9 RAMAZAN SEVINCI TRT 1
10 HABER ONU SHOW TV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Teşkilat dizisi Yargı tdizisini akip ediyor. Fox Ana Haber'in ardından Survivor ve Yargı dizi özeti geliyor. Listedeki diğer yapımlar EGO , Güzel Günler, Show Ana Haber, Ramazan Sevinci  ve Ego dizi özetleri oldu.

1 YARGI KANAL D
2 TESKILAT TRT 1
3 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
4 SURVIVOR TV8
5 YARGI (OZET) KANAL D
6 EGO FOX
7 GUZEL GUNLER SHOW TV
8 SHOW ANA HABER SHOW TV
9 RAMAZAN SEVINCI TRT 1
10 EGO (OZET) FOX

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının ayrıntılarını ve ilk 100 program listesini yayınlayamıyoruz.

27-03-2023
Yorumlar