25 Mayıs Perşembe 2023 reyting sonuçları

25 Mayıs Perşembe 2023 reyting sonuçlarına göre Aldatmak dizisinini Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber, Atv Ana Haber, Al Sancak dizisi, Cumhurbaşkanı Özel Yayını, Esra Erol izliyor.

Zirvedeki yapımlar hangileri? Listeye giren diziler ve dizi özetleri hangileri? Ana haber bültenleri rekabetinde son durum nedir? Gündüz kuşağı programları ilk 10'a girebildi mi? Survivor'un durumu ne oldu? Reytinglerle ve analizleriyle ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızda…

25 Mayıs Perşembe 2023 reytingleri

25 Mayıs Perşembe 2023 reyting sonuçlarına göre Aldatmak  dizisinini Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber, Atv Ana Haber, Al Sancak dizisi,  Cumhurbaşkanı Özel Yayını, Esra Erol izliyor.  Müge  Anlı, Survivor, Yüz Yıllık Mucize, Aldatmak dizi özeti ve Camdaki Kız  dizi tekrarı da ilk 10'a girdi.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Zirvedeki Aldatmak dizisini,  Atv Ana Haber, Al Sancak dizisi, Cumhurbaşkanı Özel Yayını, Esra Erol, Müge Anlı ve Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber  ve takip ediyor.  Survivor, Aldatmak dizi özeti ve Camdaki Kız dizi tekrarı listeye giren diğer programlar oldu. 

1 ALDATMAK ATV
2 ATV ANA HABER ATV
3 AL SANCAK TRT 1
4 CUMHURBASKANI OZEL YAYINI KANAL D
5 ESRA EROL'DA ATV
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
8 SURVIVOR TV8
9 ALDATMAK (OZET) ATV
10 CAMDAKI KIZ (TKR) KANAL D

AB İLK 10 PROGRAM

Zirvedeki Aldatmak dizisini, Atv Ana Haber, Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber,  Cumhurbaşkanı Özel Yayını,  Esra Erol'da ve  Al Sancak  ve takip ediyor. Camdaki Kız dizi tekrarını  Müge Anlı , Aldatmak özeti ve Liderler Fox'ta  izliyor.

1 ALDATMAK ATV
2 ATV ANA HABER ATV
3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
4 CUMHURBASKANI OZEL YAYINI KANAL D
5 ESRA EROL'DA ATV
6 AL SANCAK TRT 1
7 CAMDAKI KIZ (TKR) KANAL D
8 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
9 ALDATMAK (OZET) ATV
10 LIDERLER FOX'TA FOX

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Aldatmak dizisinin ardından Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber,   Al Sancak, Cumhurbaşkanı Özel Yayını,   Atv Ana Haber ve  Müge Anlı  geliyor.  Esra Erol, Camdaki Kız dizi tekrarı, Survivor ve Kanal D Ana Haber listeye giren programlar oldu.

1 ALDATMAK ATV
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 AL SANCAK TRT 1
4 CUMHURBASKANI OZEL YAYINI KANAL D
5 ATV ANA HABER ATV
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 ESRA EROL'DA ATV
8 CAMDAKI KIZ (TKR) KANAL D
9 SURVIVOR TV8
10 KANAL D ANA HABER KANAL D

Not :Tiak kararı uyarınca ilk 10 listesini ve detaylarını veremiyoruz.

26-05-2023
Yorumlar