25 Mart Cumartesi Reyting Sonuçları

25 Mart Cumartesi Reyting Sonuçlarına göre İlk 10 'un zirvesinde Ermenistan-Türkiye Uefa Euro 2024 Grup Elemeleri Karşılaşması var.

Hafta sonunun ilk gününde en çok izlenen diziler hangileri oldu? Dokuz Oğuz dizisi listelere girebildi mi? Ana haber bültenlerinde sıralama nasıl gerçekleşti?Ramazan programları nasıl bir performans sergiliyor? Survivor ve Güldür Güldür Show ilk 10'a girme başarısı gösterebildi mi ? Reyting sıralamasında merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde. İşte detaylar ....

25 Mart Cumartesi Reytingleri

25 Mart Cumartesi Reyting Sonuçlarına göre İlk 10 'un zirvesinde Ermenistan-Türkiye Uefa Euro 2024 Grup Elemeleri Karşılaşması var. Hemen ardından Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu ve Kardeşlerim dizisinin kıyasıya rekabeti gözleniyor. Kardeşlerim dizi Özeti ve Dokuz Oğuz dizisi de listeye girdi. Nihat Hatipoğlu ile İftar ve Ramazan Sevinci'de listedeki ramazan programları. Güldür Güldür Show ve Özeti, Survivor ve Şarkılar Bizi Söyler'de ilk 10'a giren yapımlar. ATV Ana Haber, Show Ana Haber ve Kanal D Ana Haber'de listeye giren yapımlar.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

İlk sırada Ermenistan-Türkiye Uefa Euro 2024 Grup Elemeleri Karşılaşması bulunuyor. Kardeşlerim dizisi hemen ardından 2. sırada yer alırken özeti de 4. sırada yer aldı. Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu 3. sırada yer alırken diğer ana haber bültenleri olan ATV ve Show Ana Haber bülrtenleri 9. ve 10. sırada yer buldular.  Yeni bölümü ile ekranlarda yerini alan Güldür Güldür Show 5. sırada yer alırken Nihat Hatipoğlu ile İftar hemen ardından 6. sırada yer alıyor. Survivor'u 8. sıradaki Fox'un Dokuz Oğuz dizisi izliyor.

1 ERMENISTAN-TURKIYE UEFA EURO 2024 AVRUPA GRUP ELEMELERI KARSILASMASI TRT 1
2 KARDESLERIM ATV
3 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
4 KARDESLERIM (OZET) ATV
5 GULDUR GULDUR SHOW SHOW TV
6 PROF. DR. NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR ATV
7 SURVIVOR TV8
8 DOKUZ OGUZ FOX
9 ATV ANA HABER ATV
10 SHOW ANA HABER SHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM

İlk sırada Ermenistan-Türkiye Uefa Euro 2024 Grup Elemeleri Karşılaşması yer alırken Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu 2. sırada yerini aldı. Güldür Güldür Show 3. sırada yer alırken özeti 5. sırada yer aldı.4. sırada ise Kardeşlerim dizisi var. Listedeki diğer yapımlar:Ramazan Sevinci, Survivor, Show Ana Haber, Şarkılar Bizi Söyler, ve Kanal D Ana Haber oldu.

1 ERMENISTAN-TURKIYE UEFA EURO 2024 AVRUPA GRUP ELEMELERI KARSILASMASI TRT 1
2 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
3 GULDUR GULDUR SHOW SHOW TV
4 KARDESLERIM ATV
5 GULDUR GULDUR SHOW OZET SHOW TV
6 RAMAZAN SEVINCI TRT 1
7 SURVIVOR TV8
8 SHOW ANA HABER SHOW TV
9 SARKILAR BIZI SOYLER KANAL D
10 KANAL D ANA HABER KANAL D

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

2. sıradaki Kardeşlerim ilk sıradaki Ermenistan-Türkiye Uefa Euro 2024 Grup Elemeleri Karşılaşması'nın ardında yer aldı. 3.sıradaki Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu'nuGüldür Güldür Show ve Survivor izledi. Listedeki diğer programlar ise şunlar : Ramazan Sevinci, Güldür Güldür Show Özet, Show Ana Haber, Dokuz Oğuz ve Kardeşlerim dizi özeti.

1 ERMENISTAN-TURKIYE UEFA EURO 2024 AVRUPA GRUP ELEMELERI KARSILASMASI TRT 1
2 KARDESLERIM ATV
3 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
4 GULDUR GULDUR SHOW SHOW TV
5 SURVIVOR TV8
6 RAMAZAN SEVINCI TRT 1
7 GULDUR GULDUR SHOW OZET SHOW TV
8 SHOW ANA HABER SHOW TV
9 DOKUZ OGUZ FOX
10 KARDESLERIM (OZET) ATV

Not:TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

26-03-2023
Yorumlar