23 Mayıs Salı 2023 reyting sonuçları

23 Mayıs Salı 2023 reyting sonuçlarına göre Aile, Ben Bu Cihana Sığmazam ve Üç Kız Kardeş'i Fox Ana Haber, Atv Ana Haber, Yürek Çıkmazı, Aile dizi özeti takip ediyor.

Zirveyi Üç Kız Kardeş ve Aile dizileri mi paylaştı? İlk 10'a giren diğer dizi ve özetleri hangileri oldu?  Survivor performansı nasıl? Müge Anlı ve Esra Erol listede  kaçıncı olabildiler?  Fox Ana Haber'den başka diğer ana haber bültenlerinden hangileri  ilk 10'a girdi? Reyting listeleri ve program analizleriyle ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızda. İşte detaylar …

23 Mayıs Salı 2023  reytingleri

23 Mayıs Salı 2023  reyting sonuçlarına göre  Aile, Ben Bu Cihana Sığmazam ve Üç Kız Kardeş'i  Fox Ana Haber, Atv Ana Haber,  Yürek Çıkmazı, Aile dizi özeti ve Esra Erol, Müge Anlı takip ediyor.Listelere giren diğer yapımlar  Survivor, , Ben Bu Cihana Sığmazam özeti  olarak sıralandı.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Ben Bu Cihana Sığmazam'ı Üç Kız Kardeş, Atv Ana Haber, Aile dizisi, Esra Erol ve Fox Ana Haber  takip ediyor . Listedeki diğer yapımlar ise   Müge Anlı, ,   Ben Bu Cihana Sığmazam dizi özeti,  Yürek Çıkmazı ve Survivor oldu. 

1BEN BU CIHANA SIGMAZAMATV
2UC KIZ KARDESKANAL D
3ATV ANA HABERATV
4AILESHOW TV
5ESRA EROL'DAATV
6SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
7MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
8BEN BU CIHANA SIGMAZAM (OZET)ATV
9YUREK CIKMAZITRT 1
10SURVIVORTV8

AB İLK 10 PROGRAM

Aile'yi Fox Ana Haber,   Ben Bu Cihana Sığmazam,  Üç Kızkardeş ve Aile Özeti  takip ediyor.  Yürek Çıkmazı, Atv Ana Haber,  Esra Erol'da, Müge Anlı ve Üç Kızkardeş dizi özeti listeye adını yazdıran diğer yapımlar oldu.

1AILESHOW TV
2SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
3BEN BU CIHANA SIGMAZAMATV
4UC KIZ KARDESKANAL D
5AILE (OZET)SHOW TV
6YUREK CIKMAZITRT 1
7ATV ANA HABERATV
8ESRA EROL'DAATV
9MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
10UC KIZ KARDES (OZET)KANAL D

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Zirvedeki Aile dizisini Seçuk Tepeli İle Fox Ana Haber,  Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kızkardeş, Yürek Çıkmazı ve Müge Anlı izliyor. Listeye giren diğer yapımlar Esra Erol,  Aile özeti, Atv Ana Haber ve Survivor oldu.

1AILESHOW TV
2SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
3BEN BU CIHANA SIGMAZAMATV
4UC KIZ KARDESKANAL D
5YUREK CIKMAZITRT 1
6MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
7ESRA EROL'DAATV
8AILE (OZET)SHOW TV
9ATV ANA HABERATV
10SURVIVORTV8

 

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının ayrıntılarını ve ilk 100 program listesini yayınlayamıyoruz.

23-05-2023
Yorumlar