23 Mart Perşembe Reyting Sonuçları

23 Mart Perşembe reyting sonuçlarına göre Kanal D'nin Camdaki Kız dizisi tüm gruplarda 1. olurken Fox Ana Haber ve ATV Ana Haber hemen ardından geliyorlar.

23 Mart Perşembe Reyting Sonuçlarına Camdaki Kız tüm gruplarda 1. olabildi mi? Listedeki Aldatmak, Al Sancak ve ilk bölümü yayınlanan Yüz Yıllık Mucize  dizileri ve özetlerinin performansı nasıl gerçekleşti? Müge Anlı ve Esra Erol'da listeye girebildi mi?Survivor'dan başka TV 8 'den listeye giren yapım oldu mu? Ramazan programlarının hangisleri listeye girebildi? Hepsi ve daha fazlası yazımızın içeriğinde.İşte detaylar....

23 Mart Perşembe Reytingleri

23 Mart Perşembe reyting sonuçlarına göre Kanal D'nin Camdaki Kız dizisi tüm gruplarda 1. olurken Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber ve ATV Ana Haber hemen ardından geliyorlar. Al Sancak, Aldatmak, ve ilk bölümü yayınlanan Yüz Yıllık Mucize listede yer bulabilirken dizi özetlerinden de ilk 10'a girme başarısı gösterenler oldu. Nihat Hatipoğlulisteye girerken Survivor liste dışı kaldı. Müge Anlı ve Esra Erol'da listeye ismini yazdıran diğer yapımlar oldu.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Zirvedeki Camdaki Kız dizisini Fox Ana Haber ve ATV Ana Haber takip ediyor. Al Sancak Dizisini Esra Erol ve Aldatmakdizisi izliyor. Nihat Hatipoğlu ile İftar programı 7. olurken Müge Anlı, Recep İvedik 6 tekrarı ve Aldatmak dizi özeti onu takip ediyor. İlk bölümü ile izleyicilere merhaba diyen Yüz Yıllık Mucize dizisi 17. sırada kendine yer bulabildi.

 

AB İLK 10 PROGRAM

Fox Ana Haber hemen 1. sıradaki Camdaki Kız'ı takip ediyor. Al Sancak dizisii ni Müge Anlı ve Aldatmak dizisi izliyor. İlk bölümü yayınlanan StarTV'nin Yüz Yıllık Mucize dizisi 6. sıradan giriş yaparken Camdaki Kız'ın özeti Recep İvedik 6'nın tekrarı, ATV Ana Haber ve Esra Erol'da takip ediyor.

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Camdaki Kız'ın ardından Fox Ana Haber geliyor. Al Sancak dizisi 3. sırada yer alırken ATV Ana Haber 4., Aldatmak dizisi 5. sırada yer alıyor. Müge Anlı Ve Esra Erol'un ardından Recep İvedik 6filminin tekrarı, Survivor,Nihat Hatipoğlu ile İftar ve  ilk bölümü yayınlanan Yüz Yıllık Mucize dizisi geliyor.

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının ayrıntılarını ve ilk 100 program listesini yayınlayamıyoruz.

24-03-2023
Yorumlar