22 Mayıs Pazartesi 2023 Reyting Sonuçları

22 Mayıs pazartesi 2023 reyting sonuçlarına göre listedeki öteki programlar;Yasak Elma ve özeti, Esra Erol, Müge Anlı, Bir Küçük Gün Işığı, Survivor Cumhurbaşkanı Özel Yayını oldu

Ömer dizisinde son durum ne? İlk üçe giren yapımlar hangileri oldu? Seçim ertesi yorumlarında fırtına gibi esen Fox TV'yi zorlayan başka programlar var mı? Müge Anlı ve Esra Erol nasıl bir performans sergiliyor? Survivor, Ömer, Yasak Elma, Bir Küçük Gün Işığı  ve bu dizilerin özetleri ilk 10'a ismini yazdırabildi mi? Başka hangi diziler listelerde yer alıyor? Reytingler ve dizi analizleriyle ilgili merak ettikleriniz yazımızın. İşte detaylar….

22 Mayıs Pazartesi 2023 Reytingleri

 Zirvedeki Ömer dizisini, Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber, Atv Ana Haber, Ömer özeti izliyor.22 Mayıs pazartesi 2023 reyting sonuçlarına göre listedeki öteki programlar; Yasak Elma ve özeti, Esra Erol, Müge Anlı, Bir Küçük Gün Işığı, Survivor  Cumhurbaşkanı Özel Yayını, Ömer dizi özeti, Güldür Güldür Show, Veda Mektubu, Bir Küçük Gün Işığı  ve Ömer dizi özeti  oldu. 

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Zirvedeki Ömer dizisini Atv ana Haber, Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber, Yasak Elma, Esra Erol'da ve Müge Anlı takip ediyor. 7. sıradaki Bir Küçük Gün Işığı dizisinin ardından Cumhurbaşkanı özel yayını, Survivor ve Ömer dizi özeti geliyor.

1OMERSTAR TV
2ATV ANA HABERATV
3SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
4YASAK ELMAFOX
5ESRA EROL'DAATV
6MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
7BIR KUCUK GUN ISIGIATV
8CUMHURBASKANI OZEL YAYINITRT 1
9SURVIVORTV8
10OMER (OZET)STAR TV

AB İLK 10 PROGRAM

İlk  ikide  Ömer dizisi  ve Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber bulunuyor. Ardından gelen programlar Ömer dizi özeti, Cumhurbaşkanı Özel Yayını, Yasak Elma, Atv Ana Haber ve Müge Anlı oldu. Listedeki diğer yapımlar ise   Yasak Elma dizi özeti, Güldür Güldür Show ve Esra Erol'da olarak sıralandı..

1OMERSTAR TV
2SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
3OMER (OZET)STAR TV
4CUMHURBASKANI OZEL YAYINITRT 1
5YASAK ELMAFOX
6ATV ANA HABERATV
7MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
8YASAK ELMA (OZET)FOX
9GULDUR GULDUR SHOW (TKR)SHOW TV
10ESRA EROL'DAATV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Zirvedeki  Ömer'i Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber, Yasak Elma, Atv Ana Haber, Müge Anlı ve Ömer dizi özeti takip ediyor. Listedeki diğer programlar Cumhurbaşkanı Özel Yayını, Esra Erol'da, Veda Mektubu ve Yasak Elma  dizi özeti oldu.

1OMERSTAR TV
2SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
3YASAK ELMAFOX
4ATV ANA HABERATV
5MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
6OMER (OZET)STAR TV
7CUMHURBASKANI OZEL YAYINITRT 1
8ESRA EROL'DAATV
9VEDA MEKTUBUKANAL D
10YASAK ELMA (OZET)FOX

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

23-05-2023
Yorumlar