22 Mart Çarşamba Reyting Sonuçları

22 Mart Çarşamba Reyting Sonuçlarına göre tüm gruplarda 1. olan Kuruluş Osman'ı Gönül Dağı, Adım Farah dizileri takip ediyor.

Zirvedeki Kuruluş Osman'dan başka hangi diziler ve özetleri ilk 10'a adını yazdırabildi? Survivor ilk 10'a girdi mi? İlk Bölümüyayınlanan Kanal D'nin Kraliçe dizisi kaçınsı sıradan listeye girdi? Gündüz kuşağının iki iddialı yapımı Müge Anlı ve Esra Erol'un performansları nasıl gerçekleşti? Ana Haber Bültenlerinden hangileri listeye ismini yazdırabildi? Hepsi ve daha fazlası yazımızn içeriğinde .İşte detaylar...

22 Mart Çarşamba Reytingleri

22 Mart Çarşamba Reyting Sonuçlarına göre zirvedeki dizler Kuruluş Osman ve Gönül Dağı dizileri oldu. Listedeki diğer dizler Adım Farah, Kraliçe oldu. Listedeki dizi özetlerinden başka Survivor ve Fox TV'de dünya su gününe özel Bir Su Hikayesi ilk 10'da yer aldı. Gündüz Kuşağının iki iddialı yapımı Mege Anlı ve Esra Erol'dan başka Fox Ana Haber ve ATV Ana Haber'de listeye isimlerimi yazdırdılar.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

ATV'nin fenomen tarihi dönem filmi Kuruluş Osman'ı Gönül Dağı ve ATV Ana Haber izledi.Esra Erol ve Müge Anlı'nın ardından Fox Ana Haber 6. oldu. Kuruluş Osman'ın özetini ve Adım Farah'ın ardından gelen diğer projele ise şunlar; Bir Su Hikayesi, Survivor, Kraliçe.

1 KURULUS OSMAN ATV
2 GONUL DAGI TRT 1
3 ATV ANA HABER ATV
4 ESRA EROL'DA ATV
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
7 KURULUS OSMAN (OZET) ATV
8 ADIM FARAH FOX
9 BIR SU HIKAYESI DUNYA SU GUNU OZEL FOX
10 SURVIVOR TV8
11 KRALICE KANAL D

AB İLK 10 PROGRAM

Kuruluş Osman'ın ardından Adım Farah ve Kuruluş Osman geldi.Fox Ana Haberi ise Müge Anlı ve Esra Erol izledi.7. sıradaki Bir Su Hikayesi'nin ardından gelen diğer yapımlar ATV Ana Haber, Kraliçe ve Survivor oldu.

1 1 GONUL DAGI TRT 1
2 2 ADIM FARAH FOX
3 3 KURULUS OSMAN ATV
4 4 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
5 5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 6 ESRA EROL'DA ATV
7 7 BIR SU HIKAYESI DUNYA SU GUNU OZEL FOX
8 8 ATV ANA HABER ATV
9 9 KRALICE KANAL D
10 10 SURVIVOR TV8

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Zirvedeki Kuruluş Osman dizisini TRT!'in sevilen Gönül Dağı dizisi izliyor. Fox Ana Haberin ardından Müge Anlı geliyor. 5. sıradaki Adım Farah dizisinin ardından yine Fox TV'de yayınlanan Bir Su Hikayesi 6. oldu. Listeye ismii yazdıran diğer yapımlar ATV Ana Haber, Esra Erol'da, Survivor ve Kuruluş Osman dizi özeti oldu.

1 KURULUS OSMAN ATV
2 GONUL DAGI TRT 1
3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
4 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
5 ADIM FARAH FOX
6 BIR SU HIKAYESI DUNYA SU GUNU OZEL FOX
7 ATV ANA HABER ATV
8 ESRA EROL'DA ATV
9 SURVIVOR TV8
10 KURULUS OSMAN (OZET) ATV

Not:TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

23-03-2023
Yorumlar