22 Eylül Ağustos Cuma 2023 Reyting Sonuçları

22 Eylül Ağustos Cuma 2023 Reyting Sonuçlarına göreYalı Çapkını ve Özetini Kızılcık Şerbeti ve Özetini MasterChef Türkiye All Star, Arka Sokaklar ilk sıralarda bulunuyor.

Haftanın son gününde dizilerinin  durumu nedir? Dizi özetlerinden listelere adını yazdırabilen var mı? Listelere  adını yazdıran ana haber bültenleri hangileri? MasterChef Türkiye All Star ve özeti listelere girebidi mi?  Daha fazlası ve merak ettikleriniz yazımızın içeriğinde. İşte detaylar…

22 Eylül Cuma 2023 Reytingleri

22 Eylül Ağustos Cuma 2023 Reyting Sonuçlarına göre Yalı Çapkını ve Özetini Kızılcık Şerbeti ve Özeti, MasterChef Türkiye All Star, Arka Sokaklar, Müge Anlı ile Tatlı Sert  takip ediyor. Listedeki diğer yapımlar  Fox Ana Haber, ATV Ana Haber, Ateş Kuşları ve Özeti, Esra Erol'da,  oldu.

Total İlk 10

Yalı Çapkını' nı Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını özeti ve Müge Anlı İle Tatlı Sert izliyor. Ardından Arka Sokaklar, Esra Erol'da, Ateş Kuşları, MasterChef Türkiye All Star,  Kızılcık Şerbeti özeti, MasterChef Türkiye All Star özeti ve Ateş Kuşları özeti takip ediyor. 

AB İlk 10

 Kızılcık Şerbeti'ni Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti özeti ve Yalı Çapkını özeti  izliyor. Ardından MasterChef Türkiye All Star, Müge Anlı İle Tatlı Sert,  Fox Ana Haber, Arka Sokaklar, MasterChef Türkiye All Star özeti ve Esra Erol'da  takip ediyor.

ABC İlk 10

Yalı Çapkını' nı Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını özeti ve  Kızılcık Şerbeti özeti izliyor. Ardından  Müge Anlı İle Tatlı Sert, MasterChef Türkiye All Star,  Arka Sokaklar, Fox Ana Haber, Show Ana Haber ve Esra Erol'da  takip ediyor. 

Not:-Tiak tarafından  ilk 100 listesi yayınlanması yasak olup detaylar verilememektedir.

22-09-2023
Yorumlar