21 Mayıs Pazar 2023 Reyting Sonuçları

Tüm gruplarda üst sıralarda Fox TV'nin Fox'ta İlk Yorumlar, Fox'ta Seçim Analizi ve Fox Seçim 2023 ve Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu programları var.

21 Mayıs Pazar 2023 Reyting Sonuçlarına göre reyting listelerine Teşkilat ve Fox Ana Haber Haftasonu damga vurdu. Hangi programlar listelerde kendine yer bulabildi? Vatandaşlar hangi programları izledi? TRT Teşkilat dizi dışında hangileri listelere girdi? Zirvede Fox TV, TRT, ATV ve Kanal D rekabetinde durum ne oldu? Haftanın son gününde gerçekleşen reyting sonuçları ve analizleri yazımızın içeriğinde.… İşte detaylar….

21 Mayıs Pazar 2023 Reytingleri

21 Mayıs Pazar 2023 Reyting Sonuçlarına göre Teşkilat dizisi  damgasını vurdu. İlk sıralarda Fox Ana Haber, Güzel Günler, Survivor, Alita Savaş Meleği filmi bulunuyor. Listeye adını yazdıran diğer yapımlar Milyoner, Ego, Atv Ana Haber, Teşkilat, Ego ve Güzel Günler dizi özetleri oldu.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

İlk sıralarda Teşkilat, Fox Ana Haber, Survivor, Güzel Günler bulunuyor. Listeye giren diğer yapımlar Milyoner, Alita Savaş Meleği, Teşkilat özeti, Ego, Atv Ana Haber ve ÇGHB 2 oldu.

AB İLK 10 PROGRAM

İlk iki sırada Teşkilat ve Fox Ana Haber geliyor. Ardından Güzel Günler, Alita Savaş Meleği, Survivor, ÇGHB 2, Ego, Milyoner, Atv Ana Haber ve Güzel Günler özeti geliyor.

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

TRT 1'in Teşkilat dizisini Fox Ana Haber, Güzel Günler, Survivır ve Alita Savaş Meleği takip ediyor.Listedeki diğer yapımlar Ego, Milyoner, Ego Özeti, Show Ana Haber ve Teşklat Özeti.

Not:TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

22-05-2023
Yorumlar