19 Mayıs Cuma 2023 Reytingleri

19 Mayıs Cuma 2023 Reyting Sonuçlarına göre listedeki diğer yapımlar Fox Ana Haber, Kızılcık Şerbeti dizi özeti, Atv Ana Haber, Ateş Kuşları özel, Esra Erol ve Müge Anlı oldu.

Haftanın son gününde Yalı Çapkını'nın ve özellikle Kızılcık Şerbeti dizisinin durumu nedir? Ateş Kuşları  listede var mı? Dizi özetleri listelere adını yazdırabildi mi? İlk 10'a  adını yazdıran haber bültenleri hangileri?Hangi gündüz kuşağı programları listeye adını yazdırdı? Liderler Fox'ta listelere girebilme başarısı gösterdi mi? Daha fazlası yazımızın içeriğinde. İşte detaylar…

19 Mayıs Cuma 2023 Reytingleri

19 Mayıs Cuma 2023 Reyting Sonuçlarına göre Kızılcık Şerbeti dizisi zirvede. Bu hafta önce salı sonra da kendi günü olan Cuma günü olmak üzere Yalı Çapkını dizisinin  iki bölüm birden yayınlandı.Listedeki diğer yapımlar  Yalı Çapkını Özet, Ateş Kuşları, Atv Ana Haber, Selçuk Tepeli İle Fox ana Haber, Müge Anlı, Esra Erol, ve Ateş Kuşları ile Kızılcık Şerbeti dizilerinin özetleri oldu.

Total İlk 10

Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti ilk iki sırayı paylaştılar. Hemen ardından Yalı Çapkıı  dizinin özeti  geliyor.  Ateş Kuşları 3. sırada yer alırken onu Atv Ana Haber, Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber,    Müge Anlı, Esra Erol,   Ateş Kuşları özeti ve  Kızılcık Şerbeti dizi özetitakip ediyor.

1YALI CAPKINISTAR TV
2KIZILCIK SERBETISHOW TV
3YALI CAPKINI (OZET)STAR TV
4ATES KUSLARIATV
5ATV ANA HABERATV
6SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
7MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
8ESRA EROL'DAATV
9ATES KUSLARI (OZET)ATV
10KIZILCIK SERBETI (OZET)SHOW TV

AB İlk 10

Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti ilk iki sırayı paylaştılar. Hemen ardından bu iki dizinin özetleri geliyor.  Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber'i Müge Anlı, Atv Ana Haber, Ateş Kuşları,   Esra Erol'da ve  Liderler Fox'ta izledi.

1YALI CAPKINISTAR TV
2KIZILCIK SERBETISHOW TV
3YALI CAPKINI (OZET)STAR TV
4KIZILCIK SERBETI (OZET)SHOW TV
5SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
6MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
7ATV ANA HABERATV
8ATES KUSLARIATV
9ESRA EROL'DAATV
10LIDERLER FOX'TAFOX

ABC İlk 10

Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti  ilk 10'a zirveden girdiler. Bunları Ateş Kuşları, Yalı Çapkını Özeti, Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber ve Kızılcık Şerbeti  dizi özeti izledi. Müge Anlı, Atv Ana Haber, Esra Erol ve Ateş Kuşları özeti takip etti.

1YALI CAPKINISTAR TV
2KIZILCIK SERBETISHOW TV
3ATES KUSLARIATV
4YALI CAPKINI (OZET)STAR TV
5SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
6KIZILCIK SERBETI (OZET)SHOW TV
7MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
8ATV ANA HABERATV
9ESRA EROL'DAATV
10ATES KUSLARI (OZET)ATV

Not:Tiak tarafından  ilk 100 listesi yayınlanması yasak olup detaylar verilememektedir.

19-05-2023
Yorumlar