18 Mayıs Perşembe 2023 reyting sonuçları

18 Mayıs Perşembe 2023 reyting sonuçlarına göre Camdaki Kız ve Aldatmak dizisinin ardından Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber, Atv Ana Haber, Al Sancak dizisi, Esra Erol geliyor.

Zirvedeki yapımlar hangileri? Listeye giren diziler ve dizi özetleri hangileri? Ana haber bültenleri rekabetinde son durum nedir? Gündüz kuşağı programları ilk 10'a girebildi mi? Survivor'un durumu ne oldu? Reytinglerle ve analizleriyle ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızda…

18 Mayıs Perşembe 2023 reytingleri

18 Mayıs Perşembe 2023 reyting sonuçlarına göre Camdaki Kız ve Aldatmak  dizisinin ardından Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber, Atv Ana Haber, Al Sancak dizisi,  Esra Erol geliyor.  Müge  Anlı, Survivor, Yüz Yıllık Mucize, Aldatmak dizi özeti ve Camdaki Kız  dizi özeti de listeye girdi.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Zirvedeki Camdaki Kız dizisini Aldatmak dizisi,  Atv Ana Haber, Al Sancak dizisi, Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber  ve Esra Erol izliyor.  Müge Anlı, Aldatmak dizi özeti,  Gülcemal ve Survivor listeye giren diğer programlar oldu. 

AB İLK 10 PROGRAM

İlk sıradaki Camdaki Kız'ın ardından Aldatmak, Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber, Camdaki Kız dizi özeti,  Müge Anlı  ve Al Sancak geliyor. Aldatmak özeti'ni, Atv Ana Haber, Yüz Yıllık Mucize ve Esra Erol'da takip ediyor.

 

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Camdaki Kız dizisini  Aldatmak, Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber,   Al Sancak,   Atv Ana Haber ve  Müge Anlı  izliyor. Camdaki Kız dizi özeti, Esra Erol, Aldatmak özeti ve Gülcemal listeye giren yapımlar oldu.

Not :Tiak kararı uyarınca ilk 10 listesini ve detaylarını veremiyoruz.

18-05-2023
Yorumlar