17 Mart Cuma Reyting Sonuçları

17 Mart Cuma Reyting Sonuçlarına göre Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanından uyarlanan Yalı Çapkını istikrarını koruyarak zirvedeki yerini korudu.

17 Mart Cuma Reyting Sonuçlarına göre Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti ilk iki sırayı aldı. Bu dizilerin özetleri de ilk 10'a girebildi mi? Listeye giren başka bir dizi var mı? Ana haber bültenlerindeki son durum ne? Survivor nasıl bir performans sergiliyor?Müge Anlı ve Esra Erol gündüz kuşağındaki performanslarıyla listede kaçıncı sırada yer aldılar? Reytingerle ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızda. İşte detaylar....

17 Mart Cuma Reytingleri

17 Mart Cuma Reyting Sonuçlarına göre Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanından uyarlanan Yalı Çapkını istikrarını koruyarak zirvedeki yerini korudu.AB ve ABC gruplarında 1. olan Kızılcık Şerbeti totalde 2. sırada yer aldı. İki dizinin özetleri de listeye girme başarısı gösterdi.İlk 10'a giren bir diğer dizi Ateş Kuşları ve özeti oldu. Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber ve ATV Ana Haber listeye giren haber bültenleri oldu. İlk 10 giren diğer yapımlar Müge Anlı İle Tatlı Sert, Esra Erol'da ve Survivor oldu.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Yalı Çapkını'nı Kızılcık Şerbeti ve Ateş Kuşları takip ediyor.4. sıradaki ATV Ana Haber'in ardından Yalı Çapkını özeti ve Esra Erol'da geliyor. Fox Ana Haber ve Müge Anl İle Tatlı Sert'in ardından Ateş Kuşları ve Kızılcık Şerbeti dizi özetleri geliyor.

1 YALI CAPKINI STAR TV

2 KIZILCIK SERBETI SHOW TV

3 ATES KUSLARI ATV

4 ATV ANA HABER ATV

5 YALI CAPKINI (OZET) STAR TV

6 ESRA EROL'DA ATV

7 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

8 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

9 ATES KUSLARI (OZET) ATV

10 KIZILCIK SERBETI (OZET) SHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM

1. sıradaki Kızılcık Şerbetini Yalı Çapkını, Kıılcık Şerbeti dizi özeti ve  Fox Ana Haber izliyor. Yalı Çapkını dizi özeti ardından Müge Anlı ve Ateş Kuşları geliyor. Listedeki diğer yapımlarATV Ana Haber,  Esra Erol, ve Ateş Kuşları dizi özeti var.

1 KIZILCIK SERBETI SHOW TV

2 YALI CAPKINI STAR TV

3 KIZILCIK SERBETI (OZET) SHOW TV

4 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

5 YALI CAPKINI (OZET) STAR TV

6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

7 ATES KUSLARI ATV

8 ATV ANA HABER ATV

9 ESRA EROL'DA ATV

10 ATES KUSLARI (OZET) ATV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Zirvedeki Kızılcık Şerbeti'ni Yalı Çapkını izliyor. Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber'in ardından Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti dizi özetleri geliyor. 6. sıradaki Müge Anlı'yı ATV Ana Haber ve Esra Erol'da takip ediyor. Listede Kızılcık Şerbeti özeti ve Kanal D Ana Haber de yer aldı.

1 KIZILCIK SERBETI SHOW TV

2 YALI CAPKINI STAR TV

3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

4 YALI CAPKINI (OZET) STAR TV

5 KIZILCIK SERBETI (OZET) SHOW TV

6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

7 ATV ANA HABER ATV

8 ESRA EROL'DA ATV

9 ATES KUSLARI ATV

10 ATES KUSLARI (OZET) ATV

11 KANAL D ANA HABER KANAL D

Not:TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının ayrıntılarını ve ilk 100 program listesini yayınlayamıyoruz.

17-03-2023
Yorumlar