16 Mayıs Salı 2023 reyting sonuçları

16 Mayıs Salı 2023 reyting sonuçlarına göre Yalı Çapkını ve Aile dizisini Fox Ana Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam, Yürek Çıkmazı, Aile dizi özeti ve Atv Ana Haber takip ediyor.

Zirveyi Yalı Çapkını ve Aile dizileri mi paylaştı? İlk 10'a giren diğer dizi ve özetleri hangileri oldu? Yerli filmlerden listeye giren oldu mu?? Müge Anlı ve Esra Erol ilk 10'da kaçıncı olabildiler?  Fox Ana Haber'den başka diğer ana haber bültenlerinden hangileri  ilk 10'a girdi? Cumhurbaşkanı özel yayını kaçıncı oldu? Reyting listeleri ve program analizleriyle ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızda. İşte detaylar …

16 Mayıs Salı 2023  reytingleri

16 Mayıs Salı 2023  reyting sonuçlarına göre  Yalı Çapkını ve  Aile dizisini  Fox Ana Haber,  Ben Bu Cihana Sığmazam,  Yürek Çıkmazı, Aile dizi özeti ve Atv Ana Haber takip ediyor.Listelere giren diğer yapımlar Esra Erol, Müge Anlı, Deli deli Küpeli filmi, Cumhurbaşkanı özel yayını, Yalı Çapkını özeti, Aile dizi özeti olarak sıralandı.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Yalı Çapkını'nı  Atv Ana Haber, Ben Bu Cihana Sığmazam, Yalı Çapkını dizi özeti,  Fox Ana Haber ve  Aile dizisi izliyor. Listedeki diğer programlar ise   Müge Anlı, Esra Erol,   Deli Deli Küpeli filmi ve Cumhurbaşkanı Özel yayını oldu.oldu. 

AB İLK 10 PROGRAM

Yalı Çapkını ve Aile'yi Fox Ana Haber,  Aile Özeti, Yürek Çıkmazı,  Ben Bu Cihana Sığmazam  izliyor. Atv Ana Haber,  Müge Anlı, Cumhurbaşkanı özel Yayını ve Yalı Çapkını dizi özeti İlk 10'a adını yazdıran diğer yapımlar oldu.

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Zirvedeki Yalı Çapkını'nı Aile dizisi, Seçuk Tepeli İle Fox Ana Haber,  Ben Bu Cihana Sığmazam, Müge Anlı, Yürek Çıkmazı takip ediyor. İlk 10'a giren diğer yapımlar Atv Ana Haber,  Aile özeti, Yalı Çapkını özeti ve Cumhurbaşkanı Özel yayını oldu.

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının ayrıntılarını ve ilk 100 program listesini yayınlayamıyoruz.

16-05-2023
Yorumlar