16 Mart Perşembe Reyting Sonuçları

16 Mart Perşembe Reyting Sonuçlarına göre Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber bülteni AB ve 20+ABC1 gruplarında 2., totalde ise 7. oldu.

16 Mart Perşembe Reyting Sonuçlarına göre yapımların sıralamaları nasıl gerçekleşti? İlk sırada yer alan Camdaki Kız'ın özeti de listelere girebildi mi? Ana Haber bültenleri nasıl bir performans sergiledi? Gündüz kuşağı programları listelere girebildi mi? Listeye giren diğer diziler hangileri* Hangi dizilerin özeti de ilk 10'a adını yazdırdı? Survivor nasıl bir grafik çizdi?Hepsi ve daha fazlası yazımızın içeriğinde.İşre detaylar....

16 Mart Perşembe Reytingleri

Camdaki Kız AB ve 20+ABC1 gruplarında  zirvede yer alıken total grup 1. si Esra Erol'da oldu.. 16 Mart Perşembe Reyting Sonuçlarına göre Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber bülteni 2. oldu. ATV'nin Aldatmak dizisi de üst sıralarda yer alırken dizi özeti de listeye girdi.ATV'nin listeye giren diğer yapımları ATV Ana Haber, Müge Anlı ve Esra Erol oldu.Listeye giren diğer yapımlar Survivor, ve Al Sancak dizileri oldu.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Efsane geri döndü.Bazen listelere dahhi giremeyen girsede üst sıralarda pek yer bulamayan Esra Erol'da durdu durdu turnayı gözünden vurdu. Zirvedeki Esra Erol'dayı ATV Ana Haber ve Camdaki Kız takip ediyor. Aldatmak ve Al Sancak dizilerini 6. sıradaki Müge Anlı takip ediyor. İlk 10'sa adını yazdıran diğer yapımlar Fox Ana Haber, Aldatmak Özeti, Survivor ve Camdaki Kız dizi özeti oldu. 

1 ESRA EROL'DA ATV
2 ATV ANA HABER ATV
3 CAMDAKI KIZ KANAL D
4 ALDATMAK ATV
5 AL SANCAK TRT 1
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
8 ALDATMAK (OZET) ATV
9 SURVIVOR TV8
10 CAMDAKI KIZ (OZET) KANAL D

AB İLK 10 PROGRAM

Camdaki Kız'ı 2. sıradaki Fox Haber takip etti. Al Sancak ve Aldatmak dizilerini ATV Ana Haber takip etti.Al Sancak ve Aldatmak dizilerini Müge Anlı izliyor. ATV Ana Haber'i Camdaki Kız ve Aldatmak dizi özetleri takip ediyor.Esra Erol'da ve Survivor'da ilk 10'da yer alan yapımlardan.

1 CAMDAKI KIZ KANAL D
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 AL SANCAK TRT 1
4 ALDATMAK ATV
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 ATV ANA HABER ATV
7 CAMDAKI KIZ (OZET) KANAL D
8 ALDATMAK (OZET) ATV
9 ESRA EROL'DA ATV
10 SURVIVOR TV8

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Camdaki Kız zirvede yer alrken Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber 2. oldu.Aldatmak dizisini Müge Anlı ve Esra Erol'da takip etti. Al Sancak ve ATV Ana Haber'in ardından Camdaki Kız ve Aldatmak dizi özetleri ve Survivor izliyor.

1 CAMDAKI KIZ KANAL D
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 ALDATMAK ATV
4 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
5 ESRA EROL'DA ATV
6 AL SANCAK TRT 1
7 ATV ANA HABER ATV
8 CAMDAKI KIZ (OZET) KANAL D
9 ALDATMAK (OZET) ATV
10 SURVIVOR TV8

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının ayrıntılarını ve ilk 100 program listesini yayınlayamıyoruz.

16-03-2023
Yorumlar