15 Mart Çarşamba Reyting Sonuçları

Çarşamba gününün galibi tüm gruplarda ismini zirveye yazdıran15 Mart Çarşamba Reyting Sonuçlarına göre ATV'nin iddialı dizisi Kuruluş Osman oldu.

15 Mart Çarşamba Reyting Sonuçları nasıl gerçekleşti? ATV'nin Kuruluş Osman dizisi ve özeti kaçıncı sırada yer aldı? Fox TV'nin yeni dizisi Adım Farah listelere girebildi mi? Kanal D' nin Çöp Adam dizi performansı nasıl? Gündüz kuşağının iki iddialı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Esra Erol'da listelere girebildi mi?Survivor ve ana haber bültenleri nasıl bir performans sergiledi.Hepsi ve daha fazlası yazımızın içeriğinde .İşte detaylar....

15 Mart Çarşamba Reytingleri

Haftanın en rekabeti yüksek günlerinden olan Çarşamba günü galibi tüm gruplarda ismini zirveye yazdıran 15 Mart Çarşamba Reyting Sonuçlarına göre ATV'nin iddialı dizisi Kuruluş Osman oldu. Kuruluş Osman dizi özeti de ilk 10'a girme başarısı gösterdi. İlk 10'a giren diğer dizi filmler Adım Farah, Çöp Adam dizileri oldu. Müge Anlı ve Esra Erol'da istikrarlı gidişatlarını sürdürüyor. Ana Haber bültenlerinden yüzü gülenler Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber ve ATV Ana Haber oldu. Listedeki bir başka yapım TV 8 in Survivor ve TV8,5 'un konferans ligi karşılaşması oldu.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Kuruluş Osman 1. ve özeti 4. sırayı alarak yayıncısının ve yapımcısının yüzünü güldürdü.2. ve 3 sırada ATV Ana Haber ve Fox Ana Haber bulunuyor. 5. sıradaki TV ('in Survivor'unu Adım Farah,  Müge Anlı ve Esra Erol takip ediyor.Adım Farah'ın özeti ve  Çöp Adam dizileri de listeye giren diğer yapımlar.

1 KURULUS OSMAN ATV
2 ATV ANA HABER ATV
3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
4 KURULUS OSMAN (OZET) ATV
5 SURVIVOR TV8
6 ADIM FARAH FOX
7 ESRA EROL'DA ATV
8 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
9 ADIM FARAH (OZET) FOX
10 COP ADAM STAR TV

AB İLK 10 PROGRAM

Zirvedeki Kuruluş Osman'ı Selçuk Tepeli İle Fox Habertakip ediyor. 3. Sıradaki Adım Farah dizisini Müge Anlı İle Tatlı Ser ve Survivor izliyor. 8. sıradaki çöp adamın üstünde Adım Farah dizi özeri ve Çöp Adam dizisi yer alıyor. Esra Erol'da ve TV 8,5 da yayınlanan Başakşehir -Gent Maçı da listeye girmeyi başardı.

1 KURULUS OSMAN ATV
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 ADIM FARAH FOX
4 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
5 SURVIVOR TV8
6 ADIM FARAH (OZET) FOX
7 ATV ANA HABER ATV
8 COP ADAM STAR TV
9 ESRA EROL'DA ATV
10 ISTANBUL BASAKSEHIR-KAA GENT UEFA AVRUPA KONFERANS LIGI KARSILASMASI TV8,5

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Kuruluş Osmanı Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber ve Adım Farah takip ediyor. Survivor ve Çöp Adam dizisinin ardında Müge Anlı ve ATV Ana Haber geliyor. Adım Farah dizi özeti 'ni Esra Erol ve Kuruluş Osman dizi özeti takip ediyor.

1 KURULUS OSMAN ATV
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 ADIM FARAH FOX
4 SURVIVOR TV8
5 COP ADAM STAR TV
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 ATV ANA HABER ATV
8 ADIM FARAH (OZET) FOX
9 ESRA EROL'DA ATV
10 KURULUS OSMAN (OZET) ATV

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının ayrıntılarını ve ilk 100 program listesini yayınlayamıyoruz.

16-03-2023
Yorumlar