14 Mart Salı Reyting Sonuçları

14 Mart Salı Reyting Sonuçlarına göre listede sadece iki ana haber bülteni bulunuyor:Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber ve ATV Ana Haber

İlk 10' a baktığımızda Aile ve Ben Bu Cihana sığmazam dizilerini görüyoruz. Bu dizilerin özeti de sıralamada yer alabildi mi? Listedeki diğer diziler hangileri? Survivor listeye girdi mi? Ana Haber Bültenlerinin performansları nasıl? Gündüz kuşağının iki  iddialı yapımı Müge Anlı İle Tatlı Sert ve Esra Erol'da nasıl bir grafik izliyor? Merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde. İşte detaylar....

14 Mart Salı Reytingleri

İkinci bölümü yayınlanan Aile dizisi bu senenin en iyi başlangıç yapan dizisi oldu.Ben Bu Cihana Sığmazam  ile zirveyi paylaştı. İki dizinin de özetleri de ilk 10'a adını yazdırdı.Listede sadece iki ana haber bülteni bulunuyor:Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber ve ATV Ana Haber.Gündüz Kuşağının iki iddialı yapımı, Müge Anlı ve Esra Erol'da sıralamada yer aldı.14 Mart Salı Reyting Sonuçlarına göre listedeki diğer yapımlar Ben Bu Cihana Sığmazam ve özeti, Yürek Çıkmazı, Survivor oldu?

TOTAL İLK 10 PROGRAM

14 Mart Salı reyting sonuçlarına göre zirvede Ben Bu Cihana Sığmazam var. Özeti de 8. oldu.2. olan ATV Ana Haber'i Üç Kız Kardeş ve Aile dizileri takip etti . 5. olan Fox Ana Haber'i Esra Erol'da ve Müge anlı kovalıyor. Listedeki diğer yapımlar Survivor ve Yürek Çıkmazı dizisi oldu.

1 BEN BU CIHANA SIGMAZAM ATV
2 ATV ANA HABER ATV
3 UC KIZ KARDES KANAL D
4 AILE SHOW TV
5 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
6 ESRA EROL'DA ATV
7 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
8 BEN BU CIHANA SIGMAZAM (OZET) ATV
9 SURVIVOR TV8
10 YUREK CIKMAZI TRT 1

AB İLK 10 PROGRAM

Aile 1. olurken özeti 5. oldu. Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber 2., ATV Ana Haber ise 8. oldu. 3. sıradaki Üç Kız Kardeş'i Ben Bu Cihana Sığmazam ve Yürek Çıkmazı takip ediyor. Listeye giren diğer yapımlar Müge Anlı, Esra Erol ve Survivor oldu.

1 AILE SHOW TV
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 UC KIZ KARDES KANAL D
4 BEN BU CIHANA SIGMAZAM ATV
5 AILE (OZET) SHOW TV
6 YUREK CIKMAZI TRT 1
7 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
8 ATV ANA HABER ATV
9 SURVIVOR TV8
10 ESRA EROL'DA ATV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Zirvedeki Aile dizisinin özeti de listeye girdi. 2. sırada yer alan Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber den başka 6. sırada da ATV Ana Heber de sıralamaya giren diğer haber bülteni oldu. 4. sırada Ben Bu Cihana Sığmazam yer aldı. İlk 10 a adını yazdıran diğer diziler 3. sırada Üç Kız Kardeş, 9. sırada Yürek Çıkmazı10. sırada ise Ben Bu Cihana Sığmazam'ın özeti oldu.Müge Anlı ve Esra Erol'da sıralamaya girdi.

1 AILE SHOW TV
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 UC KIZ KARDES KANAL D
4 BEN BU CIHANA SIGMAZAM ATV
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 ATV ANA HABER ATV
7 ESRA EROL'DA ATV
8 AILE (OZET) SHOW TV
9 YUREK CIKMAZI TRT 1
10 BEN BU CIHANA SIGMAZAM (OZET) ATV

Not: 1-TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının ayrıntılarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

15-03-2023
Yorumlar