14 Eylül Perşembe 2023 reyting sonuçları

Aldatmak ve Özeti, Özür Dilerim, Fox Ana Haber, Show Ana Haber, Kanal D Ana Haber, ATV Ana Haber, Kendi Düşen Ağlamaz listelerde kendine yer bulan diğer yapımlar oldu.

Zirvedeki programlar hangileri? İl 10'a giren diziler ve dizi özetleri hangileri? Ana haber bültenleri rekabetinde son durum nedir? Masterchef Türkiye All Star'ın performansı nasıl? Yerli ve yabancı filmlerdeki son durum nedir? Gündüz kuşağı programlarının durumu ne? Reytinglerle ve analizleriyle ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızda..

14 Eylül Perşembe 2023 reytingleri

14 Eylül Perşembe 2023 reyting sonuçlarına göre Masterchef Türkiye All Star ve Dilek Taşı dizisi ilk  iki sırayı paylaşıyor.  Aldatmak ve Özeti,  Fox Ana Haber,   Kanal D Ana Haber, ATV Ana Haber, Kendi Düşen Ağlamaz,  Müge Anlı ile Tatlı Sert,  Esra Erol'da, Dilek Taşı dizi özeti   ve Masterchef Türkiye All Star özeti listelerde kendine yer bulan diğer yapımlar oldu.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Dilek Taşı dizisini Masterchef Türkiye All Star, Aldatmak, Müge Anlı ile Tatlı Sert   ve Kendi Düşen Ağlamaz izliyor. Esra Erol'da, ATV Ana Haber, Dilek Taşı dizi özeti,  Fox Ana Haber,  İp Man 4 ve Aldatmak dizi özeti ilk 10'a  giren programlar oldu.  

AB İLK 10 PROGRAM

Masterchef Türkiye All Star'ı Dilek Taşı dizisi, Aldatmak, Kendi Düşen Ağlamaz, Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Fox Ana Haber ve  izliyor. Dilek Taşı dizi özeti, Masterchef Türkiye All Star özeti,  Kanal D Ana Haber ve İp Man 4 ilk 10'a  giren programlar oldu.  

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Dilek Taşı dizisini Masterchef Türkiye All Star,  Müge Anlı ile Tatlı Sert, Aldatmak,  Fox Ana Haber ve Kendi Düşen Ağlamaz izliyor. Dilek Taşı dizi özeti,  Esra Erol'da, Kanal D Ana Haber ve Masterchef Türkiye All Star özeti ilk 10'a  giren programlar oldu.  

Not :-Tiak kararı uyarınca ilk 10 listesini ve detaylarını veremiyoruz.

14-09-2023
Yorumlar