13 Mayıs Cumartesi 2023 reyting sonuçları

13 Mayıs Cumartesi 2023 reyting sonuçlarına göre Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu, Güldür Güldür Show ve özeti, Survivor listelere giren programlar oldu.

İlk sırada hangi yapımlar listede yer aldı? İlk 10'a giren dizi ve dizi özetleri hangileri oldu? Hafta sonu ana haber bültenlerinde hangileri ilistelerde yer buldu? Survivor, Güldür Güldür Show ve özetinin performansları nasıl? 13 Mayıs Cumartesi 2023 reytingleriyle ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızda. İşte detaylar

13 Mayıs Cumartesi 2023 reytingleri

İlk sırada Gönül Dağı ve Kardeşlerim dizilerini bu dizilerin özetleri takip ediyor. 13 Mayıs Cumartesi 2023 reyting sonuçlarına göre  Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu, Güldür Güldür Show ve özeti, Survivor ve Şarkılar Bizi Söyler ilk 10'a  giren programlar oldu.  ATV Ana Haber ve Show Ana Haber de ilk 10'a girebildi.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

İlk 10'un zirvesindeki Gönül Dağı'nı Kardeşlerim, Gülbin Tosun Fox Ana Haber Hafta Sonu, Kardeşlerim dizi özeti, Atv Ana Haber, Survivor ve   takip ediyor. Listeye adını yazdıran diğer programlar; Survivor,  Güldür Güldür Show,  Gönül Dağı dizi özeti  ve Güldür Güldür Show Özeti oldu.

1GONUL DAGITRT 1
2KARDESLERIMATV
3GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONUFOX
4KARDESLERIM (OZET)ATV
5ATV ANA HABERATV
6SURVIVORTV8
7GULDUR GULDUR SHOWSHOW TV
8GONUL DAGI (OZET)TRT 1
9GULDUR GULDUR SHOW OZETSHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM

Birinci sıradaki Gönül Dağı dizisini Gülbin Tosun Fox Ana Haber Hafta Sonu,  Güldür Güldür Show, Kardeşlerim,   Güldür Güldür Show Özeti  ve  Show Ana Haber takip izliyor.  Kardeşlerim dizi özeti'ni  Atv Ana Haber,  Survivor ve Şarkılar Bizi Söyler takip ediyor.

1GONUL DAGITRT 1
2GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONUFOX
3GULDUR GULDUR SHOWSHOW TV
4KARDESLERIMATV
5GULDUR GULDUR SHOW OZETSHOW TV
6SHOW ANA HABERSHOW TV
7KARDESLERIM (OZET)ATV
8ATV ANA HABERATV
9SURVIVORTV8
10SARKILAR BIZI SOYLERKANAL D

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Zirvedeki  Gönül Dağı'nın ardından Gülbin Tosun Fox Ana Haber Hafta Sonu, Kardeşlerim, Güldür Güldür Show, Survivor, Güldür Güldür Show Özet geliyor. Listedeki kendine yer bulan diğer programlar  Atv Ana Haber,  Kardeşlerim dizi özeti,  Gönül Dağı dizi özeti ve Show Ana Haber oldu.

1GONUL DAGITRT 1
2GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONUFOX
3KARDESLERIMATV
4GULDUR GULDUR SHOWSHOW TV
5SURVIVORTV8
6GULDUR GULDUR SHOW OZETSHOW TV
7ATV ANA HABERATV
8KARDESLERIM (OZET)ATV
9GONUL DAGI (OZET)TRT 1
10SHOW ANA HABERSHOW TV

Not:TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

13-05-2023
Yorumlar