13 Mart Pazartesi Reyting Sonuçları

13 Mart Pazartesi reyting sonuçlarına göre Total, AB ve 20+ABC1 gruplarının hepsinde TRT'nin Alparslan Büyük Selçuklu dizisi zirveye oturdu.

Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber'den başka listede yer alan ana haber bültenleri hangisi?  1. sırada yer alan Alparslan Büyük Selçuklu dizi özeti de listelere girebildi mi? Müge Anlı ve Esra Erol'un performansı nasıl bir seyir izledi? TV 8 'in listeye girebilen tek yapımı Survivor mu oldu?İddialı dizilerden Ömer, Yasak Elma, Bir Küçük Gün Işığı ilk 10'a adını yazdırabildi mi? Merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde.İşte detaylar...

13 Mart Pazartesi reytingleri

13 Mart Pazartesi reyting sonuçlarına göre Alparslan Büyük Selçuklu tüm gruplarda 1. olurken  geçerek zirveye yerleşti. Fox Ana Haber, ATV Ana Haber Ömer dizisi ilk sıralarda kendine yer buldu. Yasak Elma ve özeti, Bir Küçük Gün Işığı dizisi de listeye giren yapımlardan. Müge Anlı, Esra Erol, ATV Ana Haber, Show Ana Haber, Survivor'da listeye adını yazdıran yapımlardan....

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Zirvede Alparslan Büyük Selçuklu bulunurken hemen ardından ATV Ana Haber, üst sıralarda kendilerine yer buldu.. Esra Erol'da 3. olurken Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber 4. oldu. 5. Müge Anlı ile Tatlı Sert'i Star TV'nin Ömer dizisi takip ediyor.Yasak Elma'nın ardından Survivor, Bir Küçük Gün Işığı ve Yasak Elma özeti listede kendine yer buldu.

1 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
2 ATV ANA HABER ATV
3 ESRA EROL'DA ATV
4 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 OMER STAR TV
7 YASAK ELMA FOX
8 SURVIVOR TV8
9 BIR KUCUK GUN ISIGI ATV
10 YASAK ELMA (OZET) FOX

AB İLK 10 PROGRAM

Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber ilk iki sırada  bulunan Alparslan Büyük Selçuklu ve Ömer dizisinin ardından geliyor. geliyor. 4. suradaki Alarslan Büyük Selçuklu özetinin ardından Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Yasak Elma dizisi geliyor. Veda Mektubu, Survivor, Yasak Elma özeti ve ATV Ana Haber ilk 10 girebilen diğer yapımlar oldu.

1 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
2 OMER STAR TV
3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
4 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU (OZET) TRT 1
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 YASAK ELMA FOX
7 VEDA MEKTUBU KANAL D
8 SURVIVOR TV8
9 YASAK ELMA (OZET) FOX
10 ATV ANA HABER ATV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

3. olan Ömer'i , Alparslan Büyük Selçuklu ve Fox Ana Haber takip etti. 4. sıradaki Müge Anlı ile Tatlı Sert'i ATV Ana Hber ve Yasak Elma özeti takip etti.. Listedeki diğer yapımlar;Yasak Elma, Esra Erol'da,Survivor ve Alparslan Büyük Selçulu özeti oldu.

1 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 OMER STAR TV
4 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
5 ATV ANA HABER ATV
6 YASAK ELMA (OZET) FOX
7 YASAK ELMA FOX
8 ESRA EROL'DA ATV
9 SURVIVOR TV8
10 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU (OZET) TRT 1

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının ayrıntılarını ve ilk 100 program liste yayınlayamıyoruz.

13-03-2023
Yorumlar