11 Mart Cumartesi Reyting Sonuçları

11 Mart Cumartesi Reyting Sonuçlarına göre TRT'nin Gönül Dağı tüm gruplarda zirveye oturarak tahtını korudu. Gönül Dağı'nın özeti de ilk 10 listesinde yer aldı

Hafta sonunda listelere giren diziler hangileri? Gönül Dağı ve Kardeşlerim dizilerinin özetleri de listeye girmeyi başarabildi mi? Güldür Güldür'ün deprem sonrası ilk defa yayınlanan yeni bölümü listelere girebildi mi? Ana Haber bültenlerinde hafta sonu rekabetinde galip gelen kim? Survivor ve Dokuz Oğuz dizisi listeye girdi mi?  Merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde.İşte detaylar....

11 Mart Cumartesi Reytingleri

11 Mart Cumartesi Reyting Sonuçlarına göre TRT'nin sevilen dizisi Gönül Dağı tüm gruplarda zirveye oturarak tahtını korudu. Gönül Dağı dizisinin özeti de ilk 10 listesinin üst sıralarında yer aldı. ATV'nin ilgiyle izlenen Kardeşlerim diziside tüm gruplarda 2. olarak büyük bir başarıya imza attı. Kardeşlerim'in özet bölümü de listeye girmeyi başardı. Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu, Show Ana Haber ve Kanal D Ana Haber'de listeye giren ana haber bültenleri. Güldür Güldür'ün deprem sonrası ilk kez yayınlanan yeni bölümü de listeye girdi. TV 8'in Dokuz Oğuz ve Survivor programları da ilk 10'a girdi.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

İlk 2 sırada Gönül Dağı ve Kardeşlerim dizileri bulunuyor. 3. sırada Gönül Dağı'nın özeti bulunuyor. Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu 4. sırada kendine yer buldu. Kardeşlerim'in özeti 5. oldu. 6. sıradaki Survivor'u Show Ana Haber takip ediyor. 8. sırada yer bulan Güldür Güldür Show'u Dokuz Oğuz ve Güldür Güldür'ün özeti takip ediyor.

1 GONUL DAGI TRT 1
2 KARDESLERIM ATV
3 KARDESLERIM (OZET) ATV
4 GONUL DAGI (OZET) TRT 1
5 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
6 ATV ANA HABER ATV
7 SURVIVOR TV8
8 SHOW ANA HABER SHOW TV
9 KANAL D ANA HABER KANAL D
10 GULDUR GULDUR SHOW  SHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM

Gönül Dağı, Kardeşlerim dizileri ilk iki sırada yer aldı. Gönül Dağı 3. olurken Güldür Güldür Show 4. oldu. Fox Ana Haber 5., Güldür Güldür Show'un özeti 6. sırada yer alırken Survivor 7. sıradan listeye girdi. 8. sıradaki Kardeşlerim'in özetini Kanal D Ana Haber ve Show Ana Haber izledi.

1 GONUL DAGI TRT 1
2 KARDESLERIM ATV
3 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
4 GONUL DAGI (OZET) TRT 1
5 KARDESLERIM (OZET) ATV
6 GULDUR GULDUR SHOW  SHOW TV
7 SURVIVOR TV8
8 VEDA MEKTUBU (TKR) KANAL D
9 EZGI GOZEGER ILE CALAR SAAT HAFTA SONU FOX
10 ATV ANA HABER ATV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

Zirvedeki Gönül Dağı'nı Kardeşlerim dizisi izliyor. 3. sıradaki Gönül Dağı'nın ardından Fox Ana Haber yer aldı. 5. sıradaki Güldür Güldür Show'u Survivor takip etti. Güldür Güldür'ün özeti 7. sırada yer alırken Dokuz Oğuz 8. oldu. Show Ana Haber'i 10. sırada kendine yer bulan Kardeşlerim dizisi özeti oldu.

1 GONUL DAGI TRT 1
2 KARDESLERIM ATV
3 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
4 GONUL DAGI (OZET) TRT 1
5 KARDESLERIM (OZET) ATV
6 SURVIVOR TV8
7 ATV ANA HABER ATV
8 GULDUR GULDUR SHOW  SHOW TV
9 KANAL D ANA HABER KANAL D
10 VEDA MEKTUBU (TKR) KANAL D
11 EZGI GOZEGER ILE CALAR SAAT HAFTA SONU FOX

Not: TİAK'ın aldığı karar nedeniyle reyting sonuçlarının ayrıntılarını ve ilk 100 program listesini yayınlayamıyoruz.

11-03-2023
Yorumlar