100% Futbol Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Televizyonlarda yayınlanan ve seyircinin heyecan ve ilgiyle seyrettiği spor programlarından olan % 100 Futbol’un yayın kanalı belli oldu.

Türk televizyonlarda yayınlanan spor programları içinde en çok ilgi gören ve seyredilen yapımların başında geliyor % 100 Futbol. Bir zamanların ünlü futbolcusu Rıdvan Dilmen’in yorumcu olarak katıldığı program yine Rıdvan Dilmen’in analizleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. İlk olarak NTV’de başlayan ve daha sonra Türkiye Süper Lig’inin de yayınlandığı kanal olan beIN Sports’a geçen program son olarak geçtiğimiz sezon TRT’de ekrana gelmişti. Spor seyircisinin büyük beğenisini çeken program aldığı reytinglerle de adından söz ettirmeyi başarıyor. Bir zamanların ünlü futbolcusu Rıdvan Dilmen’in analizleriyle katkıda bulunduğu ve zaman zaman sert ifadelerin kullanıldığı programın moderatörlüğünü ise Murat Kosova yapıyor. Seyircinin sevdiği spor programı % Yüz Futbol’un bu sezonki yayıncı kanalı ise yine değişti.

% 100 Futbol Hangi Kanalda?

Eski ünlü futbolcu ve kısa bir dönem teknik direktörlük de yapan Rıdvan Dilmen’in o hafta oynanan futbol maçlarıyla ilgili analizlerini anlattığı ve seyircinin ilgiyle takip ettiği spor programı % 100 Futbol’un bu sezonki yayıncı kanalı belli oldu. Seyircinin de büyük merakla beklediği program son sezonda TRT ekranlarında seyirciyle buluşmuştu. O hafta oynanan maçların kritik analizlerinin yapıldığı ve en önemlisi maçın devre arasında da ekrana gelen % 100 Futbol’un sunuculuğunu ise Murat Kosova yapıyor. Programın bu sezon yine kanal değiştirerek Tv 8,5’ta yayınlanacağı öğrenildi.

Yeni Bir Spor Kanalı Tv 8,5

Türkiye’de yayınlanan pek çok spor kanalı bulunuyor. Son zamanlarda yeni kanallarında kurulduğu spor kanalları arasına ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu Tv 8’in kardeş kanalı Tv 8,5’ta katılacak. Şu ana kadar spor, eğlence ve magazin ağırlıklı yayın yapan Tv 8,5 bu sezondan itibaren format değiştirerek bir spor kanalına dönüşecek. Şu ana kadar birçok ünlü isimle anlaşmaya varan kanalın bu sene spor kanalları arasında öne çıkması bekleniyor. Birçok spor programını bünyesinde toplamayı başaran kanalın en ciddi ve iddialı programı ise Rıdvan Dilmen’in analizleriyle yer aldığı ve Murat Kosova’nın sunduğu başarılı program % 100 Futbol oluşturuyor. Tv 8,5’un ayrıca Süper Lig’de yayınlanan maçların görüntülerini de yayıncı kuruluştan alacağı öğrenildi.

31-07-2022
Yorumlar