10 Mart Cuma Reyting Sonuçları

10 Mart Cuma reyting sonuçlarına göre 1. olan Star TV'nin iddialı dizisi Yalı Çapkını'nın özeti de listelere girmeyi başardı.

Yalı Çapkını'nın özeti listelere girebildi mi? Listelere girmeyi başaran diğer dizi özetleri hangileri? 10 Mart Cuma reyting sonuçlarına göre Selçuk Tepeli Fox Ana haber'den başka listelere giren haber programlarının performansları nasıl? Gündüz kuşağının iki iddialı programı Müge Anlı İle Tatlı Sert ve Esra Erol'da reyting listelerinde nasıl bir performans sergiledi.? Listelere giren diğer yapımlar hangileri oldu? Merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde. İşte detaylar....

10 Mart Cuma Reytingleri

10 Mart Cuma reyting sonuçlarına göre total ve ABC gruplarındada 1. olarak büyük bir başarıya imza atan Star TV'nin iddialı dizisi Yalı Çapkını'nın özeti de listelere girmeyi başardı. Kızılcık Şerbeti ve Ateş Kuşları dizilerinin yanısıra özetleri de ilk 10'a girmeyi başardı.Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber'in yanısıra listelere giren diğer haber programları ATV Ana Haber, programı oldu. Müge Anlı ve Esra Erol'da listeye adını yazdıran gündüz kuşağı programları oldu.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

İlk iki sırada Yalı Çapkını ve özeti bulunuyor. 3. sıradaki Ateş Kuşlar'nı  ATV Ana Haber takip ediyor.Yalı Çapkını özeti 5. sırada, Fox Ana Haber s 6. sırada yer alıyor. Esra Erolda, Müge Anlı, Ateş Kuşları ve Kızılcık Şerbeti dizilerinin özetleri de listede yer alan yapımlar.

 1 YALI CAPKINI STAR TV

2 KIZILCIK SERBETI SHOW TV

3 ATES KUSLARI ATV

4 ATV ANA HABER ATV

5 YALI CAPKINI (OZET) STAR TV

6 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

7 ESRA EROL'DA ATV

8 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

9 ATES KUSLARI (OZET) ATV

10 KIZILCIK SERBETI (OZET) SHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM

Zirvedeki Kızılcık Şerbeti'ni Yalı Çapkını takip ediyor.Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber'i Yalı Çapkını'nın özeti takip ediyor.Kızılcık Şerbeti dizi özeti ve ATV Ana Haber 5. ve 6. sırayı paylaşıyor. Listedeki diğer yapımlar Ateş Kuşları dizisi, Esra Erol'da, Müge Anlı İle Tatlı Sert ve Ataş Kuşları dizi özeti.

1 KIZILCIK SERBETI SHOW TV

2 YALI CAPKINI STAR TV

3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

4 YALI CAPKINI (OZET) STAR TV

5 KIZILCIK SERBETI (OZET) SHOW TV

6 ATV ANA HABER ATV

7 ATES KUSLARI ATV

8 ESRA EROL'DA ATV

9 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

10 ATES KUSLARI (OZET) ATV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

İlk iki sırada Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti var. Ateş Kuşları Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber'i takip ediyor.Müge Anlı, ATV Ana Haber'i . Yalı Çapkını'nın özeti 7. sırada, Esra Erol'da ise 8. oldu. 9. ve 10. sıraları Kızılcık Şerbeti ve Ateş Kuşları dizilerinin özetleri yer alıyor.

1 YALI CAPKINI STAR TV

2 KIZILCIK SERBETI SHOW TV

3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

4 ATES KUSLARI ATV

5 ATV ANA HABER ATV

6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

7 YALI CAPKINI (OZET) STAR TV

8 ESRA EROL'DA ATV

9 KIZILCIK SERBETI (OZET) SHOW TV

10 ATES KUSLARI (OZET) ATV

Not: Tiak kararına göre ilk 100 listesini ve ayrıntılarını veremiyoruz.

11-03-2023
Yorumlar