Dizi ve Film Haberleri

26 Mart Pazar Reyting Sonuçları

26 Mart Pazar Reyting Sonuçlarına göre Yargı dizisi tüm gruplarda birinci olarak büyük bir başarıya imza attı. 2. sırada Teşkilat yer aldı.

25 Mart Cumartesi Reyting Sonuçları

25 Mart Cumartesi Reyting Sonuçlarına göre İlk 10 'un zirvesinde Ermenistan-Türkiye Uefa Euro 2024 Grup Elemeleri Karşılaşması var.

24 Mart Cuma Reyting Sonuçları

24 Mart reyting sonuçlarına göre Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti ve  Ateş Kuşları ilk 10'a girdi.Dizi özetleri de listede kendine yer buldu.

23 Mart Perşembe Reyting Sonuçları

23 Mart Perşembe reyting sonuçlarına göre Kanal D'nin Camdaki Kız dizisi tüm gruplarda 1. olurken Fox Ana Haber ve ATV Ana Haber hemen ardından geliyorlar.

Cuma dizileri neler? Cuma yayın akışlarında hangi diziler var?

Cuma dizileri pek çokları tarafından merak ediliyor. TV yayın akışlarına göre bu akşam hangi diziler var? Cuma günü dizileri karşınızda.

22 Mart Çarşamba Reyting Sonuçları

22 Mart Çarşamba Reyting Sonuçlarına göre tüm gruplarda 1. olan Kuruluş Osman'ı Gönül Dağı, Adım Farah dizileri takip ediyor.

21 Mart Salı Reyting Sonuçları

21 Mart Salı reyting sonuçlarına göre zievede Ben Bu Cihana Sığmazam ve Aile dizisi rekabeti yaşanıyor. Zirveyi Fox Ana Haber ve ATV Ana Haber takip ediyor.

20 Mart Pazartesi Reyting Sonuçları

20 Mart Pazartesi reyting sonuçlarına göre haber bültenlerinden ATV Ana Haber ve Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber'de listede yer alıyor.

19 Mart Pazar Reyting Sonuçları

19 Mart Pazar Reyting Sonuçlarına göre Teşkilat ve Yargı dizilerinin zirve rekabeti son hızıyla devam ediyor. Her iki dizinin özetleri de liste de yer alıyor.

18 Mart Cumartesi Reyting Sonuçları

Haber bültenleri olarak Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber, ATV Ana Haber, Kanal D Ana Haber, Show Ana Haber ilk 10'a adını yazdıran yapımlardan.

17 Mart Cuma Reyting Sonuçları

17 Mart Cuma Reyting Sonuçlarına göre Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanından uyarlanan Yalı Çapkını istikrarını koruyarak zirvedeki yerini korudu.

“Yıldız De Bana” programına nasıl başvuru yapılır?

Kanal D tarafından yayınlanan forma yetenekli herkes başvurabilir. Uygun görülen adaylar görüşmeye çağrılacaktır. Onun için doğru bir şekilde doldurulmalıdır.

Yürek Çıkmaz’ının Ali Fuat’ı Mehmet Aslantuğ Diziden Ayrıldı mı?

TRT 1 ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Yürek Çıkmazı dizisinin sevilen karakteri Ali Fuat'ı canlandıran oyuncu Mehmet Aslantuğ hikayeden ayrıldı mı?

16 Mart Perşembe Reyting Sonuçları

16 Mart Perşembe Reyting Sonuçlarına göre Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber bülteni AB ve 20+ABC1 gruplarında 2., totalde ise 7. oldu.

15 Mart Çarşamba Reyting Sonuçları

Çarşamba gününün galibi tüm gruplarda ismini zirveye yazdıran15 Mart Çarşamba Reyting Sonuçlarına göre ATV'nin iddialı dizisi Kuruluş Osman oldu.

Perşembe dizileri neler? Bugün hangi diziler var?

Perşembe dizileri neler? Bu akşam TRT 1, Show TV, Star TV, Kanal D, Fox, Tv8, Atv gibi çok izlenen televizyon kanallarında hangi diziler var?

Çarşamba günü hangi diziler var?

Çarşamba gününün dizileri merak ediliyor, araştırılıyor ve hangi diziler izleyicileri ile buluşacak diye değişik mecralara bakılıyor

14 Mart Salı Reyting Sonuçları

14 Mart Salı Reyting Sonuçlarına göre listede sadece iki ana haber bülteni bulunuyor:Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber ve ATV Ana Haber

Salı dizileri | Salı günü yayın akışı

Salı dizileri neler? Salı günü TV kanallarının yayın akışı listesinde hangi diziler var? Yürek Çıkmazı, Üç Kız Kardeş, Ben Bu Cihana Sığmazam bu akşam var mı?

13 Mart Pazartesi Reyting Sonuçları

13 Mart Pazartesi reyting sonuçlarına göre Total, AB ve 20+ABC1 gruplarının hepsinde TRT'nin Alparslan Büyük Selçuklu dizisi zirveye oturdu.
1 2 3 4 5 »