Dizi ve Film Haberleri

2 Ekim Pazartesi 2023 Reyting Sonuçları

2 Ekim Pazartesi 2023 Reyting Sonuçlarına göre ilk 10'daki diğer programlar; Fox Ana Haber, Atv Ana Haber, Kanal D Ana Haber, Esra Erol'da, MasterChef Türkiye All Star oldu.

Aile dizisi yeni sezona merhaba diyor

Cihan (Nejat İşler ), Soykanlar’a savaş açarken Devin(Serenay Sarıkaya)’in görüştüğü Avukat Serap(Selin Şekerci) dengeleri alt üst edecek.

1 Ekim Pazar 2023 Reyting Sonuçları

1 Ekim Pazar 2023 Reyting Sonuçlarına göre ilk 10'daki diğer programlar;Fox Ana Haber, Show Ana Haber, Kanal D Ana Haber, Kim Milyoner Olmak İster Karşılaşması oldu.

Kader Bağları dizisi nerede çekiliyor?

Dizide Serkan Çayoğlu’nun canlandırdığı Kerem Sipahioğlu’nun ailesinin yaşadığı lüks konak ve işyerleri gibi mekanlar İstanbul’da çekiliyor.

30 Eylül Cumartesi 2023 reyting sonuçları

30 Eylül Cumartesi 2023 reyting sonuçlarına göre Kader Bağları, Fox Ana Haber Hafta Sonu, Kanal D Ana Haber, Show Ana Haber, Güldür Güldür Show tekrarı ilk 10'a giren yapımlar.

Antalya Altın Portakal Film Festivali iptal edildi

7-14 ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan festivalin iptal edildiğini belirten Muhittin Böcek sanat ekibinin süreci yanlış yönettiğini belirtti.

29 Eylül Ağustos Cuma 2023 Reyt ing Sonuçları

29 Eylül Ağustos Cuma 2023 Reyting Sonuçlarına göre Yalı Çapkını'nı Kızılcık Şerbeti, MasterChef Türkiye All Star, Arka Sokaklar, Müge Anlı ile Tatlı Sert takip ediyor.

“Çöp Adam” ekranlara veda ediyor

İlk sezonunu 25. Bölümde kapatan Çöp Adam dizisi yeni sezondaki 3 bölümde de ne yazık ki istenilen başaryı yakalayamadı....

28 Eylül Perşembe 2023 reyting sonuçları

Aldatmak Özeti, Fox Ana Haber, Kanal D Ana Haber, ATV Ana Haber, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Aldatmak, Hudutsuz Sevda, Dilek Taşı listelerde kendine yer bulan diğer yapımlar oldu.

Teşkilat dizisi yeni sezonu Mostar’dan açıyor

Özel izinlerle çekim yapılan Bosna – Hersek’in sembollerinden Mostar Köprüsü ile Blagaj Tekkesi’nde gerçekleştirilen çekimlerde başrol oyuncusu Murat Yıldırım da yer aldı.

27 Eylül Çarşamba 2023 reyting sonuçları

27 Eylül Çarşamba 2023 reyting sonuçlarına göre Çöp Adam, Çöp Adam özeti, Benim Güzel Ailem, MasterChef Türkiye All Star özeti, Adım Farah listelere adını yazdıran yapımlar oldu

Selahaddin Eyyubi dizisi sete çıktı

Akli Film ile Ansari Shah Film’in ortak yapımcılığında çekilecek olan filmin başrolünde Selahaddin Eyyubi’yi canlandıracak olan yakışıklı oyuncu Uğur Güneş bulunuyor.

26 Eylül Salı 2023 reyting sonuçları

26 Eylül Salı 2023 reyting sonuçlarına göre MasterChef Türkiye All Star, Yabani ve özeti, Ben BuCihana Sığmazam ve özeti, Fox Ana Haber, Kanal D Ana Haber, Show Ana Haber izliyor

Bir İhtimal Daha Var dizi çekimleri başladı

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği dizi son olarak Bursa Bülbülü filmi ile izleyici karşısına çıkan Ata Demirer için de yeni bir heyecan olacak.

25 Eylül Pazartesi 2023 Reyting Sonuçları

25 Eylül Pazartesi 2023 Reytinglerine göre listedeki programlar; Fox Ana Haber, Atv Haber, KanalD Ana Haber, Esra Erol'da, MasterChef Türkiye All Star, Bizim Hoca Sıkıntı Yok oldu.

24 Eylül Pazar 2023 Reyting Sonuçları

İlk sıradakiYargı'yı MasterChef Türkiye All Star ve özeti, Yargı Özeti, Kirli Sepeti ve Özeti, Türkiye-Belçika Fivb Kadınlar Voleybol Olimpiyat elemeleri Karşılaşması izliyor.

23 Eylül Cumartesi 2023 reyting sonuçları

23 Eylül Cumartesi 2023 reyting sonuçlarına göre Fox Ana Haber Hafta Sonu, Kanal D Ana Haber, Show Ana Haber, ATV Ana Haber, Haber Önü ilk 10'a giren yapımlar.

22 Eylül Ağustos Cuma 2023 Reyting Sonuçları

22 Eylül Ağustos Cuma 2023 Reyting Sonuçlarına göreYalı Çapkını ve Özetini Kızılcık Şerbeti ve Özetini MasterChef Türkiye All Star, Arka Sokaklar ilk sıralarda bulunuyor.

21 Eylül Perşembe 2023 reyting sonuçları

21 Eylül Perşembe 2023 reyting sonuçlarına göre Masterchef Türkiye All Star ve Dilek Taşı dizisi ilk iki sırayı paylaşıyor.

Perihan Savaş; “Yeni nesil Dilek Taşı’nı izlemeli”

Perihan Savaş;Dilek Taşı çok özel bir dizi ve bunun için de çok özen göstermek gerekiyor.1980’leri merak edenlerin özellikle yeni neslin mutlaka izlemesi gerekiyor diye düşünüyorum
1 2 3 4 5 »