Bizim Hikaye 2017 22. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 4.75 Puan fragmana 4 oy verildi
Bizim Hikaye 2017 22. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Serdar Gözelekli
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
15 Şubat Perşembe
Oyuncular
Hazal Kaya, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu, Burak Deniz, Reha Özcan

Bu fragman 3.378 kez izlendi.

Bizim Hikaye 2017 Konusu

Yeni sezonda ekranlara gelmeye başlayan Bizim Hikaye dizisi, yepyeni bölümleriyle izleyenlerin gönlünü kazanmaya devam ediyor. Fox tv kanalının başarılı dizisi Bizim Hikaye, ilk olarak Eylül 2017'de ekrana gelmişti. Başarılı senaryosu ve geniş kadrosuyla gözleri üzerinde tutan Bizim Hikaye dizisi, reyting sonuçlarında da ilk sıralara yerleşti.

Bizim Hikaye'de, zor zanat geçinen Filiz ve ailesinin yaşamını anlatılmaktadır. Kardeşleri ve babasıyla yaşayan Filiz, evin tüm düzeninden sorumludur. Annelerinin onları terketmesiyle kardeşlerine ve alkolik babasına bakmak zorunda kalan Filiz, hayatını kardeşlerine adamıştır. Evden başka sadece bir arakdaşı olan Filiz, zaman zaman Tülay ile dertleşir. Geçen zaman içinde, Filiz'e ilk görüşte aşık olan Barış, onu etkileyebilmek için elinden gelen herşeyi yapmaya çalışır. Alkolle yaşayan babaları Fikri'ye rağmen işten işe koşturan Filiz, bu yoğunluğun içinde Barış'a olan aşkını bir türlü kabullenemez. Daha sonra anneleri Şükran'ın eve dönüşünün ardından Filiz evi terkeder. 

Yapımcılığını Med Yapım'n üstlendiği Fox Tv dizisi Bizim Hikaye geniş kadrosuyla da dikkat çekiyor. Başrollerinde Hazal Kaya ve Burak Deniz'in bulunduğu başarılı dizi Bizim Hikaye'de, Reha Özcan, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar, Ömer Sevgi gibi isimler yer almaktadır. Sevilen dizi Bizim Hikaye, yepyeni bölümleriyle her Perşembe saat 20:00'da ekranlarda!

Bizim Hikaye dizisi karakterleri

Filiz (Hazal Kaya); Evin tüm yükünü üstlenen Filiz, alkolik babası ve kardeşlerine bakmak zorundadır. Sadece annelik değil aynı zamanda babalıkta yapmaya çalışan Filiz, hem evin düzenini hem de maddi yükünü üstlenmektedir. Kardeşlerinin iyiliği için kendisini unutan Filiz, babasının tüm zorbalıklarına rağmen kardeşleri için sabretmektedir.

Barış (Burak Deniz); Hiç beklenmedik bir an da Filiz ile karşılaşarak aşık olan Barış, oldukça zeki ve kendine güvenen bir kişiliğe sahiptir. Kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan genç, Filiz'i görür görmez aşık olur. Fakat Filiz'in güvenini kazanmak hiç kolay olmayacaktır. 

Fikri (Reha Özcan); 6 çocuk babası Fikri, tam bir alkoliktir. Eve sarhoş olmadan gelmeyen Fikri, babalıktan bir haberdir. Filiz'in evin ve kardeşlerinin sorumluluğunu üstlendiğini gören baba, her fırsatta kavga çıkarmaktan çekinmez.

Rahmet (Yağızcan Konyalı); Ailenin zeki genci Rahmet, lise son sınıftadır. Para kazanmak için herşeyi yapan Rahmet, kardeşleri için ablası Filiz'e yardımcı olur.

Hikmet (Nejat Uygur); Babasıyla sık sık tartışan Hikmet, evi terkeden annesine çok benzer. Eve maddi anlamda destek olmak için markette çalışmaktadır.

İsmet (Ömer Sevgi); Saçlarıyla dikkat çeken İsmet, evin hem en küçüğü hem de en sessiz fertlerindendir. 


Bizim Hikaye 2017 22. Bölüm FragmanıÖzeti :

Karaciğer yetmezliği ile savaşan Fikri'nin böbreği de çalınır. Acilen hastaneye kaldırılan Fikri'nin ameliyatına asistan doktor olarak Okula geri dönen Barış katılır ve Filiz, Barış'tan duyacakları karşısında şok geçirir.15 Şubat Perşembe günü yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisinin 22. son bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Bizim Hikaye 2017 Oyuncuları

Hazal Kaya
Hazal Kaya
Mehmetcan Mincinozlu
Mehmetcan Mincinozlu
Reha Özcan
Reha Özcan
Mehmet Korhan Fırat
Mehmet Korhan Fırat
Burak Deniz
Burak Deniz
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Diriliş Ertuğrul 120. Bölüm Fragmanı izle Diriliş Ertuğrul120. Bölüm puan 4.43
9.324 kez izlendi.
Yasak Elma 11. Bölüm Fragmanı izle Yasak Elma11. Bölüm puan 5
6.387 kez izlendi.
Vatanım Sensin 57. Bölüm Fragmanı izle Vatanım Sensin57. Bölüm puan 5
2.350 kez izlendi.
Siyah Beyaz Aşk 32. Bölüm Fragmanı izle Siyah Beyaz Aşk32. Bölüm puan 5
4.270 kez izlendi.
Kadın 2017 31. Bölüm Fragmanı izle Kadın 201731. Bölüm puan 5
4.649 kez izlendi.
Ufak Tefek Cinayetler 31. Bölüm Fragmanı izle Ufak Tefek Cinayetler31. Bölüm puan 4.33
3.393 kez izlendi.
Bizim Hikaye 2017 35. Bölüm Fragmanı izle Bizim Hikaye 201735. Bölüm puan 5
2.787 kez izlendi.
Avlu 9. Bölüm Fragmanı izle Avlu9. Bölüm puan 5
2.824 kez izlendi.
Çukur 31. Bölüm Fragmanı izle Çukur31. Bölüm puan 4
11.966 kez izlendi.
Söz 48. Bölüm Fragmanı izle Söz48. Bölüm puan 5
2.000 kez izlendi.