Bir Zamanlar Kıbrıs 4. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Hakan İnan
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
22 Nisan Perşembe
Oyuncular
Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir, Devrim Saltoğlu

Bu fragman 869 kez izlendi.

Bir Zamanlar Kıbrıs Konusu

TMC Film'in TRT 1 için hazırladığı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi Kıbrıs Türkleri ve Kıbrıs Harekâtını konu edinen Türk televizyon dizisidir.

Bir Zamanlar Kıbrıs; 1963 yılından itibaren şiddetlenen Kıbrıs olaylarını, tarihte yaşanan gerçek olaylar çerçevesinde, Kıbrıs Türklerinin verdikleri yaşam ve varoluş mücadelesini ekrana taşıyor. Kemal Dereli, sakız tüccarlığı yaparak geçimini sağlamakta kendi halinde sevilen bir tüccardır. İnci ile mutlu bir evlilik yapan Kemal, Kanlı Noel olaylarının başlamasıyla birlikte diğer Türk aileler gibi saldırıya uğrar. Olayların büyümesiyle birlikte Kemal ve İnci birbirlerinden ayrı düşerler. Saldırıya uğrayan binlerce Türk kasabalarından göç etmek zorunda kalır. Göç olaylarında yaptıklarıyla Kemal binlerce Türk'ün lideri haline gelir.

Kıbrıs'ta yaşadıkları saldırılar karşısında binlerce Türk yaşam mücadelesi verirken adaya Türkiye'den gizli görevle gönderilen Ankaralı Lefkoşa olaylarının seyrini kökten değiştirecektir. Binlerce Türk için gizli kahramana dönüşen Kemal sevdiğine kavuşabilmek için verdiği yaşam mücadelesi izleyiciyi ekran başına kilitleyecek.

Yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin başrollerinde Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu yer alıyor.

Senaryosu Emre Özdür, Başar Başaran tarafından tarihi gerçekler çerçevesinde kaleme alınan dizinin yönetmenliğini ise Hakan İnsan üstleniyor.


Bir Zamanlar Kıbrıs 4. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 22 Nisan 2021, Perşembe akşamı yayınlanacak. Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Emre Özdür, Başar Başaran tarafından kaleme alınan, Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir, Devrim Saltoğlu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncuları

Ahmet Kural
Ahmet Kural
Tayanç Ayaydın
Tayanç Ayaydın
Serkan Çayoğlu
Serkan Çayoğlu
Pelin Karahan
Pelin Karahan
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kırmızı Oda 37. Bölüm Kırmızı Oda37. Bölüm
 
563 kez izlendi.
Mucize Doktor  62. Bölüm Mucize Doktor 62. Bölüm
 
421 kez izlendi.
Kefaret 26. Bölüm Kefaret26. Bölüm
 
1.010 kez izlendi.
Sadakatsiz 29. Bölüm Sadakatsiz29. Bölüm
 
1.462 kez izlendi.
Kardeşlerim 13. Bölüm Kardeşlerim13. Bölüm
 
2.113 kez izlendi.
Bir Zamanlar Çukurova 96. Bölüm Bir Zamanlar Çukurova96. Bölüm
 
1.937 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 33. Bölüm Masumlar Apartmanı33. Bölüm
 
1.471 kez izlendi.
Akıncı 20. Bölüm Akıncı20. Bölüm
 
1.100 kez izlendi.