Bir Zamanlar Çukurova 85. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 85. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Murat Saraçoğlu
Yapım
2018 / Türkiye
Yayın Tarihi
25 Şubat Perşembe
Oyuncular
Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş

Bu fragman 1.825 kez izlendi.

Bir Zamanlar Çukurova Konusu

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 1970'li yılların Adana'sında yaşanan bir aşk hikayesini ekranlara taşıyor. Bir yanda annesiz ve babasız büyümek zorunda kalmış Yılmaz, diğer yanda kumarbaz abisine para getirebilmek için terzinin yanında çıraklık yapan Züleyha'nın birbirlerine duydukları aşk.

Birbirlerine büyük bir tutku ve aşk ile bağlı olan Yılmaz ve Züleyha'nın hayatı sıradan bir gece de alt üst olur. Apar topar İstanbul'dan Adana'ya gitmek zorunda kalan çift, Yaman Çiftliğinde kendilerine bir iş bulurlar ve çiftlikte yaşamaya başlarlar.

İstanbul'da başlayan hikaye Adana'da devam edecek ve Züleyha'nın çiftlik sakinlerine söylediği yalan hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir.

Bir Zamanlar Çukurova'da kim kimdir?

  • Vahide Perçin (Hündar Yaman)

Çukurova'nın en varlıklı ailelerinin başında olan Demir Yaman'ın annesi. Ailesinin itibarı ve oğlu Demir'den değerli hiç bir şeyi yok. Soylarının devamı ve itibarlarının zedelenmemesi için bir gün tehlikeli bir oyun kurar ve çevresindekileri bu oyuna sürükler.

  • Uğur Güneş (Yılmaz Akkaya)

Züleyha için yapmayacağı şey yok. Parada pulda gözü yok. Tek istediği Züleyha ile evlenip mutlu bir yuva kurmak. Ancak bir gün hiç istemediği bir şeyi yapar ve elini kana bular. Hayatı tamamen değişen Yılmaz'ı içine düştüğü hayat bambaşka yollara sürükler.

  • Murat Ünalmış (Demir Yaman)

Yaman ailesinin tek varisi. Hedefi Çukurova'nın tek hükümdarı olmak. Para hırsı gözünü kör etmiş, istekleri için yapamayacağı şey yok ancak Demir'in babasından kalan toprakları miras bırakabileceği bir evladı yok. Çiftliklerinde işe başlayan Züleyha'yı görür görmez aşık olan Demir'i aşk değiştirebilecek mi? Hündar hanım oğlunun aşkına nasıl bir tepki verecek?

  • Hilal Altınbilek (Züleyha)

Güzelliğiyle herkesi büyüleyen, parada pulda gözü olmayan, hayattan tek isteği Yılmaz ile evlenip mutlu bir yuva kurmak. Abisinin hatası nedeniyle hayatı alt üst olan Züleyha bir gün Yılmaz ile birlikte Adana'ya kaçar ve gideceği yerde daha zor kararlar vermek zorunda kalacaktır.


Bir Zamanlar Çukurova 85. Bölüm Özeti


Bir Zamanlar Çukurova, yeni bölümü ile 25 Şubat Salı 2020 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları

Murat Ünalmış
Murat Ünalmış
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Mucize Doktor  52. Bölüm Mucize Doktor 52. Bölüm
 
360 kez izlendi.
Sefirin Kızı 42. Bölüm Sefirin Kızı42. Bölüm
 
356 kez izlendi.
Arıza 24. Bölüm Arıza24. Bölüm
 
654 kez izlendi.
Benim Adım Melek 55. Bölüm Benim Adım Melek55. Bölüm
 
714 kez izlendi.
Survivor 2021 35. Bölüm Survivor 202135. Bölüm
 
264 kez izlendi.
Kuruluş Osman 48. Bölüm Kuruluş Osman48. Bölüm
 
1.604 kez izlendi.
Maraşlı 8. Bölüm Maraşlı8. Bölüm
 
1.420 kez izlendi.
Masumiyet 2. Bölüm Masumiyet2. Bölüm
 
2.006 kez izlendi.
Hercai 61. Bölüm Hercai61. Bölüm
 
840 kez izlendi.