Bir Zamanlar Çukurova 102. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 102. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Murat Saraçoğlu
Yapım
2018 / Türkiye
Yayın Tarihi
24 Haziran Perşembe
Oyuncular
Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş

Bu fragman 3.270 kez izlendi.

Bir Zamanlar Çukurova Konusu

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 1970'li yılların Adana'sında yaşanan bir aşk hikayesini ekranlara taşıyor. Bir yanda annesiz ve babasız büyümek zorunda kalmış Yılmaz, diğer yanda kumarbaz abisine para getirebilmek için terzinin yanında çıraklık yapan Züleyha'nın birbirlerine duydukları aşk.

Birbirlerine büyük bir tutku ve aşk ile bağlı olan Yılmaz ve Züleyha'nın hayatı sıradan bir gece de alt üst olur. Apar topar İstanbul'dan Adana'ya gitmek zorunda kalan çift, Yaman Çiftliğinde kendilerine bir iş bulurlar ve çiftlikte yaşamaya başlarlar.

İstanbul'da başlayan hikaye Adana'da devam edecek ve Züleyha'nın çiftlik sakinlerine söylediği yalan hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir.

Bir Zamanlar Çukurova'da kim kimdir?

  • Vahide Perçin (Hündar Yaman)

Çukurova'nın en varlıklı ailelerinin başında olan Demir Yaman'ın annesi. Ailesinin itibarı ve oğlu Demir'den değerli hiç bir şeyi yok. Soylarının devamı ve itibarlarının zedelenmemesi için bir gün tehlikeli bir oyun kurar ve çevresindekileri bu oyuna sürükler.

  • Uğur Güneş (Yılmaz Akkaya)

Züleyha için yapmayacağı şey yok. Parada pulda gözü yok. Tek istediği Züleyha ile evlenip mutlu bir yuva kurmak. Ancak bir gün hiç istemediği bir şeyi yapar ve elini kana bular. Hayatı tamamen değişen Yılmaz'ı içine düştüğü hayat bambaşka yollara sürükler.

  • Murat Ünalmış (Demir Yaman)

Yaman ailesinin tek varisi. Hedefi Çukurova'nın tek hükümdarı olmak. Para hırsı gözünü kör etmiş, istekleri için yapamayacağı şey yok ancak Demir'in babasından kalan toprakları miras bırakabileceği bir evladı yok. Çiftliklerinde işe başlayan Züleyha'yı görür görmez aşık olan Demir'i aşk değiştirebilecek mi? Hündar hanım oğlunun aşkına nasıl bir tepki verecek?

  • Hilal Altınbilek (Züleyha)

Güzelliğiyle herkesi büyüleyen, parada pulda gözü olmayan, hayattan tek isteği Yılmaz ile evlenip mutlu bir yuva kurmak. Abisinin hatası nedeniyle hayatı alt üst olan Züleyha bir gün Yılmaz ile birlikte Adana'ya kaçar ve gideceği yerde daha zor kararlar vermek zorunda kalacaktır.


Bir Zamanlar Çukurova 102. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Bir Zamanlar Çukurova 102. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 24 Haziran 2020, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Yıldız Tunç tarafından kaleme alınan, Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları

Murat Ünalmış
Murat Ünalmış
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Teşkilat 20. Bölüm Teşkilat20. Bölüm
 
760 kez izlendi.
Camdaki Kız 17. Bölüm Camdaki Kız17. Bölüm
 
1.053 kez izlendi.
Kardeşlerim 26. Bölüm Kardeşlerim26. Bölüm
 
1.560 kez izlendi.
Elkızı 2. Bölüm Elkızı2. Bölüm
 
2.028 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 44. Bölüm Masumlar Apartmanı44. Bölüm
 
905 kez izlendi.
Sadakatsiz 36. Bölüm Sadakatsiz36. Bölüm
 
989 kez izlendi.
Yalancı 7. Bölüm Yalancı7. Bölüm
 
1.324 kez izlendi.
Arka Sokaklar 601. Bölüm Arka Sokaklar601. Bölüm
 
512 kez izlendi.