Bir Küçük Gün Işığı 4. Bölüm Fragmanı

Bir Küçük Gün Işığı  4. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
26 Eylül Pazartesi
Oyuncular
Seray Kaya, Berk Oktay, Tuğçe Açıkgöz, Esra Dermancıoğlu, Şeyma Korkmaz

Bu fragman 1.736 kez izlendi.

Bir Küçük Gün Işığı Konusu

Bir Küçük Gün Işığı, yapımı NGM tarafından üstlenilen, atv'de yayınlanan dram türündeki televizyon dizisidir. Dizinin başrollerini Berk Oktay ve Seray Kaya üstlenmektedir. Senaryosu Özgür Evren Heptürk tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini ise Emre Kabakuşak üstlenmektedir.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI KONUSU

"Bir kadın bir adamı ne kadar sevebilir?"

Elif, Hakan'la birlikte çok mutlu bir evliliğe imza atmıştır. Ne kadar mutlu olsalar da evliliklerinin tek eksiği bir çocuktur. Yıllarca çocuk sahibi olamayan ikili evlatlık almaya karar vermişlerdir. Tam bu sırada Hakan ciddi bir trafik kazasına karışır ve hayatını kaybeder. Bu kaza sonrasında Hakan'ın 10 yıldır Elif'ten gizlediği gerçekte gün yüzüne çıkar. Hakan'ın başka birinden dünyaya gelen çocuğunun nüfusta annesi olarak Elif görünmektedir. İlk başta kabul edemese de gerçekleri kabul etmek zorundadır. Yolu zengin iş adamı Fırat' ile kesişir. Bu karşılaşma sonrasında herşey daha da karışık bir hal alır...

BİR KÜÇÜK GÜN OYUNCULARI

Başrollerini; Seray Kaya, Berk Oktay'ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Esra Dermancıoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Şeyma Korkmaz Mete, Azra Aksu, Güneş Hayat, Yılmaz Bayraktar, Beren Kotan, Gizem Ünsal ve Yiğit Yapıcı yer alıyor.


Bir Küçük Gün Işığı 4. Bölüm Özeti


Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Bir Küçük Gün Işığı 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 26 Eylül 2022, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Bir Küçük Gün Işığı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu tarafından kaleme alınan, Seray Kaya,Berk Oktay,Tuğçe Açıkgöz,Esra Dermancıoğlu,Şeyma Korkmaz gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları

Berk Oktay
Berk Oktay
Şeyma Korkmaz
Şeyma Korkmaz
Esra Dermancıoğlu
Esra Dermancıoğlu
Seray Kaya
Seray Kaya
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kardeşlerim 61. Bölüm Kardeşlerim 61. Bölüm
244 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 18. Bölüm Kasaba Doktoru 18. Bölüm
631 kez izlendi.
Duy Beni 13. Bölüm Duy Beni 13. Bölüm
568 kez izlendi.
Camdaki Kız 50. Bölüm Camdaki Kız 50. Bölüm
956 kez izlendi.
Seversin 18. Bölüm Seversin 18. Bölüm
406 kez izlendi.
Mahkum 27. Bölüm Mahkum 27. Bölüm
608 kez izlendi.
Yasak Elma 148. Bölüm Yasak Elma 148. Bölüm
860 kez izlendi.
O Kız 2. Bölüm O Kız 2. Bölüm
1.433 kez izlendi.