Bir Derdim Var 1. Bölüm Fragmanı

Bir Derdim Var 1. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Burak Müjdeci
Yapım
2023 / Türkiye
Yayın Tarihi
09 Kasım Perşembe
Oyuncular
Birce Akalay, Mert Fırat, Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Erdem Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, İdil Sivritepe, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör

Bu fragman 303 kez izlendi.

Bir Derdim Var Konusu

Bir Derdim Var, ilk bölümü ile 2023 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Yekta Torun, Deniz Gürlek tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Burak Müjdeci yer almaktadır. Romantik türündeki dizi, Kanal D ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Birce Akalay bulunan Bir Derdim Var dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Birce Akalay, Mert Fırat, Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Erdem Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, İdil Sivritepe, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Bir Derdim Var 1. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Bir Derdim Var 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 09 Kasım 2023, Perşembe akşamı yayınlanacak. Bir Derdim Var yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Yekta Torun, Deniz Gürlek tarafından kaleme alınan, Birce Akalay, Mert Fırat, Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Erdem Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, İdil Sivritepe, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Bir Derdim Var dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Bir Derdim Var Oyuncuları

Birce Akalay kimdir?
Birce Akalay
Mert Fırat  kimdir?
Mert Fırat
Engin Hepileri kimdir?
Engin Hepileri