Bir Deli Sevda Fragmanı

Bahar, İstanbul'un kenar mahallelerinden biri olan Tellikavak'ta annesi ile  birlikte yaşamaktadır. Küçük yaştan beri ailesinin tüm yükünü omuzlarında taşıyan Bahar'a ne yazık ki şans hiç gülmemiştir. Sorumluluk sahibi, fedakar ve güçlü bir kızdır. Babası Cengiz'i ölü olarak bilen Bahar bu gerçeği daha sonraları öğrenecektir. Annesinin hasta olmasından dolayı bu duruma çok üzülen Bahar, ona daha iyi bakabilmek ve daha rahat bir yaşam sunabilmek için çaba sarf eder. Paraya ihtiyacı olduğu halde ne yaparsa yapsın bir iş bulamaz. Bir anlık gaflete düşerek çocukluk arkadaşı Kemal'in de yardımı ile hırsızlık yapma girişiminde bulunur. Bu arada Kemal'de Bahar'a aşıktır. Henüz itiraf edemesede Bahar bunu bilir ve görmezden gelir.

Hırsızlık yapmalarının ardından Bahar'ın dedesi yerine koyduğu Hulusi, hadiseyi öğrenince kalp krizi geçirir. Bu olay sonucunda yıllardır ortada olmayan torunu Mehmet dedesini ziyarete gelir. Bahar ve Cengiz birbirleri ile tanışmalarının ardından aşık olmuşlardır. Cengiz'in hayatına girmesi ile kendini sırlarla dolu bir çembere atan Bahar bunu daha sonra fark edecektir. 

Show Tv tarafından 2017 yılında ekranlara gelen Bir Deli Sevda dizisi dram türündedir. Dizi Pastel Film imzası taşırken, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül üstlenmektedir. Korcan Derinsu ve Cihan Çalışantürk tarafından kaleme alınan Bir Deli Sevda dizisinin yönetmen koltuğuna ise Hakan İnan oturmaktadır. Başrollerinde Cansu Tosun, Erkan Kolçak Köstendil, Erdinç Gülener, Deniz Uğur ve Cankat Aydos'un bulunduğu Bir Deli Sevda dizisinde; Itır Esen, Mehmet Esen, Esra Kızıldoğan, Sermet Yeşil, Deniz Özermen, Tolga Evren, Zuhal Yalçın, Seren Deniz Yalçın'ın yanında Erkan Can ve Zafer Alagöz gibi usta oyuncular da yer almaktadır.

Bir Deli Sevda dizisi reytinglerinin düşük olması sebebiyle 4. bölümünün yayınlamasının ardından final yapmıştır.

Bir Deli Sevda dizisinin karakterleri

Bahar (Cansu Tosun): İstanbul'un fakir bir mahallesi olan Tellikavak'ta yaşamaktadır. Genç ve güzel bir kız olan Bahar aynı zamanda akıllı ve zeki bir kızdır. Yaşadığı türlü olumsuzluklara  rağmen hayata dolu dolu bakan Bahar'ın hırslı ve asla pes etmeyen bir yapısı vardır. Yaptığı bir hata sonucu Mehmet ile tanışmış ve daha sonrasında kendini bir deli sevda içerisinde bulmuştur.

Mehmet (Erkan KolçaK Köstendil): Doğduğu yere intikam almak için dönen Mehmet, bir mafya lideridir.

Kemal (Cankat Aydos): Baharın çocukluk arkadaşıdır.O da Bahar gibi hayatın yükünü erken yaşlarda omuzlarına almıştır. Mert, delikanlı ve yakışıklı olan Kemal, küçük yaşlarından beri Bahar'a aşıktır.

Bir Deli Sevda Oyuncuları

Bir Deli Sevda . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Hakan İnan
Yapım
2017 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Bir Deli Sevda Son Bölüm Fragmanı

1