Bir Çocuk Sevdim Fragmanı

Kanal D ekranlarının dizisi Bir Çocuk Sevdim, Mine ile Sinan'ın hikayesini anlatmaktadır. Yapımcılığını Erol Avcı ve Tmc Film'in üstlendiği Bir Çocuk Sevdim dizisinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturmakta. Çekimlerinin İstanbul'da yapıldığı dizi toplamda 39 bölümden oluşmaktadır. 2011 yılında ekranlara gelen dizi 2012 yılında sezon finali yaptıktan sonra,sosyal medyadan tekrar ekranlara gelmeyeceğini açıklayarak final yapmış oldu. Reyting sisteminde problemlerin olduğunu düşünen dizi yapımcıları bu nedenle final yaptıklarını dile getirmiştir. 

Mine sıradan bir mahallede yaşayan, Sinan ise, oldukça zengin bir ailenin çocuğudur. Biribirlerine deliler gibi aşık olan bu ikili sonsuza dek birlikte olacaklarını düşünürler. Ancak Mine, nasıl bir yanlışın içinde olduğunun henüz farkında değildir. İlk ve son aşklarını yaşadıklarını düşünen Mine ile Sinan'ın ilişkileri tahmin ettikleri kadar kolay ve uzun olmayacaktır. Hiç düşünmeden attıkları adımlar sadece Mine ile Sinan için değil aileler için de bir felakete dönüşecektir.

Başrollerinde  Çetin Tekindor, Hakan Kurtaş, Gülcan Arslan ve Bülent İnal'ın bulunduğu Bir Çocuk Sevdim dizisinde, Arzu Gamze Kılınç, Aybars Kartal Özson, İlayda Alişan, Müge Uzman, İnan Ulaş Torun, Ezgi Çelik ve Gülçin Santırcıoğlu bulunmaktadır.

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Karakterleri

Mine (Gülcan Arslan); 17 yaşında ki lise öğrencisi Mine, kendince hayatının aşkını bulduğunu düşünmekte. Ailesine karşı gelmekten çekinmeyen Mine, attığı adımların ona neler getireceğinin farkında değildir. 

Timur (Bülent İnal); 13 yaşındaki kzıından başka bir şey düşünemeyen Timur, yıllar önce yaşadıklarından dolayı içine kapanmış bir karakterdir. Geçmişte araba tamirciliği yapan Timur, sırlarla dolu bir kişidir. Mine'yle tanıştıktan sonra hayatı değişecektir. 

Sinan (Hakan Kurtaş); Üniversite mezunu olan Sinan oldukça zengin bir ailenin tek çocuğudur. Şımarıkve parası ile övünen bir genç olmak yerine, her zaman aklı ile övünmeyi seçmiştir. Mine'ye ilk gördüğü anda aşık olan Sinan'da sonsuza dek birlikte olacaklarını düşünüyor. Ancak hiçbir şey düşündükleri gibi olmayacaktır. 

Turan (Çetin Tekindor); Kızının yaşadığı ilişkininonu ne kadar yıprattığını gören Turan, buna müsade etmek istemez. Turan, Timur'un araba galerisinde servis şefliği yapmaktadır.

 

Bir Çocuk Sevdim Oyuncuları

Bir Çocuk Sevdim . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cevdet Mercan
Yapım
2011 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

Bir Çocuk Sevdim Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »