Benim İçin Üzülme Fragmanı

2012 yılının en iddialı dizilerinden olan, Benim İçin Üzülme Boyut Filme aittir. Yapımcılığını Murat Tokat yaparken dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci yer alıyor. Bu harika dizinin çekimleri, Artvin- hopa, Trabzon, Batum ve Karsta gerçekleşti.  Toplam iki sezon 55 bölüm süren Benim İçin Üzülme ilk önce ATV ekranlarında yayınlanırken son sezonunda Show Tv ile anlaştı. 

Dizinin Başrollerinde, Öykü Çelik, Eren Hacısalihoğlu, Fulya Zenginer, Tansel Öngel yer almaktadır.

BENİM İÇİN ÜZÜLME KONUSU

Birbirleri ile kan kardeş olacak kadar yakın iki dost Niyazi ve Harun. Bu dostluğu güçlendirecek iki yakın aile beraber karadeniz'in azgın ve bereketli sularından ekmeklerini çıkarırken  Kars'tan mevsimlik işçi olarak gelen Bukre'ye her iki genç adam da aşık olur. Aralarındaki kan kardeşliği önce düşmanlığa gider. Ardından Niyazi ve Bukre'nin düğün gününde Niyazi'nin erkek kardeşi Ahmet'in Harun tarafından vurularak öldürülmesi iki aileyi kan davasına götürür. Artık ezeli düşman olan aileler birbirleri ile Ahmet ve Bukre savaşı verirler. Birde araya düşmanlık yetmezmiş gibi Harun'un kız kardeşi Bahar ve Niyazinin kardeşi  Sinan'ın yasak aşkı girince dizide 55 bölümlük soluksuz bir hikaye konu alır. 

BENİM İÇİN ÜZÜLME OYUNCU KADROSU

Bukre (Fulya Zenginer)

Bukre, Kars'tan babası ile çay kırmak için mevsimlik işçi olarak gelir. Bahçelerinde çalıştığı Niyazi ile birbirlerine aşık olurlar. Ancak Niyazinin kan kardeşi Harun da Bukre'ye aşıktır. Bukre bu iki adam arasındaki kan davasının tek sebebi olur.

Niyazi  (Tansel Öngel)

Niyazi, ekmeğini kan kardeşi Harun ile beraber Artvindeki Takalarında balık tutarak sağlar. İki dostun aralarından su sızmazken bir anda iki ezeli düşman olurlar. Bu Düşmanlığın tek sebebi ise Bukreye olan aşklarıdır. Harun Niyazi'nin erkek kardeşini düğün günü vurur ve artık o düğün naletlenir. 

Harun (Eren Hacısalihoğlu)

Harun da Niyazi gibi en sevdiği dostu ile Aşk düşmanlığına girer. Aynı kıza aşıktırlar ve aşık olduğu kadın kan kardeşini seçtiği için içerisindeki ateşi söndüremez.

Bahar (Öykü Çelik)

Bahar, Harun'un kızkardeşidir. Zengin bir işadamı olan Şahin ile evlidir. Ancak tanıştığı ilk günden beri Şahin'in manevi oğlu, Niyazinin de erkek kardeşi Sinan'a aşıktır. 

Sinan ( Çağlar Ertuğrul )

Sinan; Ailesi ile bağlarını kopartmış, Şahin Bey'in her işini yerine getiren manevi oğludur. Ancak onun genç ve güzel eşine sırılsıklam aşıktır. Üstelik bu aşk yasak ilişkiye doğru gider. 

Benim İçin Üzülme Oyuncuları

Benim İçin Üzülme . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Murat Tokat
Yapım
2012 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
atv

Benim İçin Üzülme Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »