Benim Hayatım 1. Bölüm Fragmanı

Benim Hayatım 1. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Onur Tan, Orkun Çatak
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
31 Ekim Pazar
Oyuncular
Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak, Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu

Bu fragman 3.903 kez izlendi.

Benim Hayatım Konusu

Benim Hayatım; BVP Yapım'ın Star TV için hazırladığı televizyon dizisidir. Başrollerinde; Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak yer almaktadır. Senaryosu Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini Orkun Çatak yapmaktadır. Benim Hayatım, 31 Ekim 2021 tarihinde ilk bölümüyle izleyici ile buluşmuştur.

KONUSU

Aile arasındaki problemlerin giderilmesi için planlanan akşam yemeği bambaşka sonuçlar doğurur. Özür dilemesi beklenen Şaheste'nin (Nilüfer Açıkalın) sert söylemleri aile arasındaki problemlerin büyümesine yol açar. Ailenin büyüğü olarak bilinen Yılmaz'ın (Uğur Çavuşoğlu) bu sorunu ancak aile arasında bir evlilikle çözümleneceğini savunması herkesi gençler arasında bir evlilik isteyeceğini düşünmesine yol açsa da kısa süre sonra kızı yaşındaki Hayat'a evlenme teklifi etmesi olayların seyrini değiştirir.

Benim Hayatım ailesiyle birlikte İstanbul'a taşınan Hayat'ın (Nilsu Berfin Aktaş) zorlu hayat hikayesini konu alıyor.

OYUNCULAR

Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak'ın başrollerini paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Savaş Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu ve Belgin Şimşek gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.


Benim Hayatım 1. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Benim Hayatım 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 31 Ekim 2021, Pazar akşamı yayınlanacak. Benim Hayatım yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Bahadır Özdener tarafından kaleme alınan, Nilsu Berfin Aktaş,Genco Özak,Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Benim Hayatım dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Benim Hayatım Oyuncuları

Seçkin Özdemir
Seçkin Özdemir
Turan Özdemir
Turan Özdemir
Öykü Çelik
Öykü Çelik
Muzaffer Özdemir
Muzaffer Özdemir
Önder Açıkbaş
Önder Açıkbaş
Uğur Çavuşoğlu
Uğur Çavuşoğlu
Demet Özdemir
Demet Özdemir
Ali Burak Ceylan
Ali Burak Ceylan
Bestemsu Özdemir
Bestemsu Özdemir
Aleyna Solaker
Aleyna Solaker
Bihter Özdemir Dinçel
Bihter Özdemir Dinçel
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kardeşlerim 32. Bölüm Kardeşlerim32. Bölüm
 
883 kez izlendi.
Elkızı 8. Bölüm Elkızı8. Bölüm
 
889 kez izlendi.
Sana Söz 6. Bölüm Sana Söz6. Bölüm
 
558 kez izlendi.
Elbet Bir Gün 6. Bölüm Elbet Bir Gün6. Bölüm
 
75 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 50. Bölüm Masumlar Apartmanı50. Bölüm
 
829 kez izlendi.
Arka Sokaklar 607. Bölüm Arka Sokaklar607. Bölüm
 
556 kez izlendi.
Aziz 6. Bölüm Aziz6. Bölüm
 
1.903 kez izlendi.
Üç Kuruş 6. Bölüm Üç Kuruş6. Bölüm
 
1.162 kez izlendi.