Benim Adım Melek 63. Bölüm Fragmanı

Benim Adım Melek 63. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cem Akyoldaş
Yapım
2019 / Türkiye
Yayın Tarihi
28 Nisan Çarşamba
Oyuncular
Nehir Erdoğan, Kutsi, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven

Bu fragman 2.017 kez izlendi.

Benim Adım Melek Konusu

Dram türündeki Benim Adım Melek, TRT 1 ekranlarında başlayacak. Benim Adım Melek dizisinin başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi yer alacak. Onlara Uğur Yücel, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Rabia Soytürk ve Ulvi Kahyaoğlu eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş oturuyor, senaryoyu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon kaleme alıyor. Daha önce Kiraz Mevsimi ve Kiralık Aşk dizilerinin müziklerini yapan Aydilge, Benim Adım Melek dizisinin de müziklerini yapıyor.

Benim Adım Melek dizisi konusu: Melek (Nehir Erdoğan), istediği kişiyle değil sevmediği bir adamla evlenmek zorunda kalmıştır. Kalbinde başka bir adam olan Melek oldukça iyi niyetli bir kadındır. Benim Adım Melek dizisi adından da anlaşılacağı üzere Melek'in hikayesini konu alacak.


Benim Adım Melek 63. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Benim Adım Melek 63. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 28 Nisan 2021, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Nilüfer Özçelik, Berfu Ergenekon tarafından kaleme alınan, Nehir Erdoğan, Kutsi, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Benim Adım Melek dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Benim Adım Melek Oyuncuları

Kaan Çakır
Kaan Çakır
Nehir Erdoğan
Nehir Erdoğan
Hande Kaptan
Hande Kaptan
Şerif Sezer
Şerif Sezer
Kutsi
Kutsi
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kahraman Babam 3. Bölüm Kahraman Babam3. Bölüm
 
237 kez izlendi.
Aşkın Tarifi 4. Bölüm Aşkın Tarifi4. Bölüm
 
408 kez izlendi.
Kefaret 32. Bölüm Kefaret32. Bölüm
 
223 kez izlendi.
Menajerimi Ara 43. Bölüm Menajerimi Ara43. Bölüm
 
199 kez izlendi.
Barbaroslar 1. Bölüm Barbaroslar1. Bölüm
 
1.846 kez izlendi.
Baş Belası 2. Bölüm Baş Belası2. Bölüm
 
1.480 kez izlendi.
Maraşlı 23. Bölüm Maraşlı23. Bölüm
 
1.988 kez izlendi.
Cam Tavanlar 3. Bölüm Cam Tavanlar3. Bölüm
 
2.496 kez izlendi.