Benim Adım Melek 62. Bölüm Fragmanı

Benim Adım Melek 62. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cem Akyoldaş
Yapım
2019 / Türkiye
Yayın Tarihi
21 Nisan Çarşamba
Oyuncular
Nehir Erdoğan, Kutsi, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven

Bu fragman 2.123 kez izlendi.

Benim Adım Melek Konusu

Dram türündeki Benim Adım Melek, TRT 1 ekranlarında başlayacak. Benim Adım Melek dizisinin başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi yer alacak. Onlara Uğur Yücel, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Rabia Soytürk ve Ulvi Kahyaoğlu eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş oturuyor, senaryoyu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon kaleme alıyor. Daha önce Kiraz Mevsimi ve Kiralık Aşk dizilerinin müziklerini yapan Aydilge, Benim Adım Melek dizisinin de müziklerini yapıyor.

Benim Adım Melek dizisi konusu: Melek (Nehir Erdoğan), istediği kişiyle değil sevmediği bir adamla evlenmek zorunda kalmıştır. Kalbinde başka bir adam olan Melek oldukça iyi niyetli bir kadındır. Benim Adım Melek dizisi adından da anlaşılacağı üzere Melek'in hikayesini konu alacak.


Benim Adım Melek 62. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Benim Adım Melek 62. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 21 Nisan 2021, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Nilüfer Özçelik, Berfu Ergenekon tarafından kaleme alınan, Nehir Erdoğan, Kutsi, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Benim Adım Melek dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Benim Adım Melek Oyuncuları

Kaan Çakır
Kaan Çakır
Nehir Erdoğan
Nehir Erdoğan
Hande Kaptan
Hande Kaptan
Şerif Sezer
Şerif Sezer
Kutsi
Kutsi
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kırmızı Oda 37. Bölüm Kırmızı Oda37. Bölüm
 
541 kez izlendi.
Mucize Doktor  62. Bölüm Mucize Doktor 62. Bölüm
 
402 kez izlendi.
Kefaret 26. Bölüm Kefaret26. Bölüm
 
999 kez izlendi.
Sadakatsiz 29. Bölüm Sadakatsiz29. Bölüm
 
1.448 kez izlendi.
Kardeşlerim 13. Bölüm Kardeşlerim13. Bölüm
 
2.105 kez izlendi.
Bir Zamanlar Çukurova 96. Bölüm Bir Zamanlar Çukurova96. Bölüm
 
1.919 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 33. Bölüm Masumlar Apartmanı33. Bölüm
 
1.460 kez izlendi.
Akıncı 20. Bölüm Akıncı20. Bölüm
 
1.093 kez izlendi.