Benim Adım Melek 61. Bölüm Fragmanı

Benim Adım Melek 61. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cem Akyoldaş
Yapım
2019 / Türkiye
Yayın Tarihi
14 Nisan Çarşamba
Oyuncular
Nehir Erdoğan, Kutsi, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven

Bu fragman 2.267 kez izlendi.

Benim Adım Melek Konusu

Dram türündeki Benim Adım Melek, TRT 1 ekranlarında başlayacak. Benim Adım Melek dizisinin başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi yer alacak. Onlara Uğur Yücel, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Rabia Soytürk ve Ulvi Kahyaoğlu eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş oturuyor, senaryoyu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon kaleme alıyor. Daha önce Kiraz Mevsimi ve Kiralık Aşk dizilerinin müziklerini yapan Aydilge, Benim Adım Melek dizisinin de müziklerini yapıyor.

Benim Adım Melek dizisi konusu: Melek (Nehir Erdoğan), istediği kişiyle değil sevmediği bir adamla evlenmek zorunda kalmıştır. Kalbinde başka bir adam olan Melek oldukça iyi niyetli bir kadındır. Benim Adım Melek dizisi adından da anlaşılacağı üzere Melek'in hikayesini konu alacak.


Benim Adım Melek 61. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Benim Adım Melek 61. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 14 Nisan 2021, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Nilüfer Özçelik, Berfu Ergenekon tarafından kaleme alınan, Nehir Erdoğan, Kutsi, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Benim Adım Melek dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Benim Adım Melek Oyuncuları

Kaan Çakır
Kaan Çakır
Nehir Erdoğan
Nehir Erdoğan
Hande Kaptan
Hande Kaptan
Şerif Sezer
Şerif Sezer
Kutsi
Kutsi
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Akrep 19. Bölüm Akrep19. Bölüm
 
251 kez izlendi.
Sefirin Kızı 49. Bölüm Sefirin Kızı49. Bölüm
 
468 kez izlendi.
Hercai 68. Bölüm Hercai68. Bölüm
 
331 kez izlendi.
Menajerimi Ara 34. Bölüm Menajerimi Ara34. Bölüm
 
230 kez izlendi.
Camdaki Kız 3. Bölüm Camdaki Kız3. Bölüm
 
411 kez izlendi.
Kuruluş Osman 55. Bölüm Kuruluş Osman55. Bölüm
 
1.335 kez izlendi.
Masumiyet 9. Bölüm Masumiyet9. Bölüm
 
1.450 kez izlendi.
Benim Adım Melek 62. Bölüm Benim Adım Melek62. Bölüm
 
1.273 kez izlendi.
Maraşlı 14. Bölüm Maraşlı14. Bölüm
 
886 kez izlendi.