Beni Böyle Sev 23. Bölüm Fragmanı

Beni Böyle Sev 23. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cem Tabak
Yapım
2013 / Türkiye
Yayın Tarihi
02 Eylül Pazartesi
Oyuncular
Zeynep Çamcı, Lale Mansur, Güven Kıraç, Altan Gördüm, Alper Saldıran, Erdem Akakçe, Didem İnselel

Bu fragman 8.701 kez izlendi.

Beni Böyle Sev Konusu

Üniversite yıllarında tanışan Ayşem ile Ömer, sanılanın aksine geçici bir sevda ile değil ömürlük aşk ile tutundular birbirlerine. Yaşadıkları tüm zorluklara, engellere rağmen dimdik durarak birlikte olan ikilinin öyküsü. Ömer, zengin bir ailenin oğludur ancak fazlasıyla mütevazi biri kişiliğe sahiptir. Ayşem ise, Köfteci dükkanı işleten bir babanın güçlü ve dirençli kızıdır. Aynı üniversitede eğitim alan Ayşem ve Ömer, kısa sürede birbirilerine ısınarak aşık olurlar ve evlilik yolunda adım atmak isterler. Ancak Ömer'in ailesi buna müsade etmek istemez. Ayşem'in babası ise aksine Ömer'i kendi evladı sayar ve bu ikilinin en büyük destekçisi olur. Ancak Ömer'in ailesi Ayşem'den ayrılması için elinden geleni ardına koymayacaktır. Sadece Ömer ile Ayşem'e değil yakınlarına da zarar vermeye başlayan aile, kolay kolay pes etmeyecektir. Bir süre sonra daha fazla dayanamayıp Trabzon'a babasının yanına dönmeye karar verene Ayşem, ayrılmak ister. Ancak ayrılmamaları için tatlı bir engel ortaya çıkacaktır. Hamile olduğunu öğrenen Ayşem, ne yapacağını bilemez.

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Beni Böyle Sev kadrosunda, Alper Saldıran, Zeynep Çamcı, Ozan Osmanpaşaoğlu, Eda Ece, Umut Kurt, Burcu Altın, Erdem Akakçe, Bala Atabek, Gülden Dudarık, Deniz Gürmuzar, Mine Kılıç, Eren Kurtel, Onur Sermik, Özge Özyalçın, Zafer Algöz gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Beni böyle Sev dizisi karakterleri

Ömer Karatepe (Alper Saldıran); Zengin bir ailenin tek çocuğudur. Aşırı ilgi ile büyümesine rağmen şımarık bir kişilik değildir. 

Ayşem Keskin (Zeynep Çamcı); Trabzon'dan İstanbul'a okumak için gelen Ayşem, köfteci babası ile birlikte büyümüştür.

Fahriye Paksoy (Bala Atabek); Ayşem'in İstanbul'da ki ev arkadaşıdır.

Furkan Keskin (Yusuf Akgün); Ayşem'in amcasının oğludur.

Haluk Aslan (Erdem Akakçe); Ömer ile Ayşem'in İstanbul' da ki okul arkadaşı.

Seda Alataş (Burcu Biricik); Ömer'in arkadaşı aynı zamanda ona aşık olan kızdır. Ayşem'den kurtularak onunla evlenmek ister.

Eda Karatepe (Selen Uçer); Ömer'in halasıdır. İlerleyen bölümlerde Ayşem'in babası Nail ile aralarında yakınlaşma olacaktır.

Nail Keskin (Güven Kıraç); Ayşem'in babasıdır. Trabzon'da köftecilik yaparak geçimini sağlamaktadır. Kızı Ayşem'i tek başına büyütmüştür.


Beni Böyle Sev 23. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Beni Böyle Sev 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 02 Eylül 2013, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Beni Böyle Sev yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Hakan Haksun tarafından kaleme alınan, Zeynep Çamcı , Lale Mansur , Güven Kıraç, Altan Gördüm, Alper Saldıran , Erdem Akakçe, Didem İnselel gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Beni Böyle Sev dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Beni Böyle Sev Oyuncuları

Alper Saldıran
Alper Saldıran
Lale Mansur
Lale Mansur
Didem İnselel
Didem İnselel
Altan Gördüm
Altan Gördüm
Erdem Akakçe
Erdem Akakçe
Güven Kıraç
Güven Kıraç
Zeynep Çamcı
Zeynep Çamcı