Ben Bu Cihana Sığmazam Fragmanı

Ben Bu Cihana Sığmazam, yapımı Güzel Adamlar Medya tarafından gerçekleştirilen, Atv'de yayınlanan aksiyon, dram ve politik türdeki televizyon dizisidir. Dizinin yönetmenliğini deneyimli isim Onur Tan üstlenirken, senaryosu ise Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş tarafından kaleme alınıyor.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM KONUSU

Ağabeyinin intikamını almak için ailesinden, kimliğinden ve çocuklarından kopan adamın hikayesi...

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk'ün ağabeyi sabotaja kurban gider ve hayatını kaybeder. Devlet için çalışan abisinin intikamını almak için herşeyden vazgeçmeye hazırdır. Ailesinin güvenliği ve devletin bekası için yapılan plan doğrultusunda öldü gösterilir ve bambaşka bir ülkede bambaşka bir kimlikle yeni bir hayata başlangıç yapar. Yurtdışında da ülkesi adına çalışmaya devam eder. Devam eden bir operasyonda yaralanır ve Türk doktor Firuze ile yolları kesişir. Eşini ve çocuklarını özlese de Cezayir'in artık yeni hayatına devam etmesi gerekmektedir. Firuze'ye yeniden aşık olur ve yeni bir aile kurar. Bir süre sonra deşifre olur ve tekrar İstanbul'a tekrar dönmesi gerekir.

Cezayir döndüğünde ne yıllarca mezarında dua eden ailesi ne de İstanbul bıraktığı gibi değildir...

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM OYUNCU KADROSU VE KARAKTERLER

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), , Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

 

Oktay Kaynarca, Ebru Özkan, Pelin Akil, Ali Seçkiner Alıcı, Hakan Karahan, Erkan Sever, Ragıp Savaş, Gülenay Kalkan Ünlüoğlu, Eren Vurdem, Aslı Sevi, Kerem Kupacı, Ziya Kürküt, Pelin Uluksar, Mina Derman, Batuhan Sezer, Değer Alp, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Burcu Binici, Ömer Kurt, Mert Kırlak, Ahmet Yıldırım, Tanıl Yöntem, Doruk Öztürk, Osman Albayrak, Melisa Duru Ünal, Aylar Melayeva, Hanbey Oğuzhan Çoban, Işıl Yücesoy

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları

Ben Bu Cihana Sığmazam . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Onur Tan
Yapım
2022 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Atv

Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölüm Fragmanı

1 2 »