Bay Yanlis 7. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 3 oy verildi

Bay Yanlis 7. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
DENİZ YORULMAZER
Yapım
2020 / Türkiye
Vizyon Tarihi
14 Ağustos Cuma
Oyuncular
Can Yaman, Özge Gürel, Fatma Toptaş, Cemre Gümeli, Gürgen Öz, Serkay Tütüncü, Sarp Can Köroğlu, Taygun Sungar

Bu fragman 4.176 kez izlendi.

Bay Yanlis Konusu

Gold Film Tarafından yapılan dizinin hikayesini Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak kaleme alırken, dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer yer alıyor. Başrollerini  Can Yaman, Özge Gürel, Fatma Toptaş, Cemre Gümeli, Gürgen Öz, Sarp Can Köroğlu, Taygun Sungar, Feri Baycu Güler, Lale Başar, Anıl Çelik ve Serkay Tütüncü gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Romantik Komedi dizisi Bay Yanlış Fox Tv'de Her Cuma seyircisi ile buluşuyor. Çekimleri ilk bölümlerde Muğla Göcekte gerçekleştirilirken, yeni bölümleri ise İstanbulda değişik mekanlarda gerçekleştiriliyor. Fox Tv'nin Çok Sevilen dizisi Bay Yanlış dizisinin konusu ise Şöyle, 

BAY YANLIŞ KONUSU

Özgür Muğlalı hali vakti yerinde zengin bir ailenin çocuğudur. Babası ebediyete göç etmiş, annesi ve kızkardeşi ile Muğlada yaşarken, Özgür İstanbul'da salaş ama kaliteli bir restorant'ın işletmesini yapmaktadır. Aşka inancı olmayan genç adam kızlarla fazlaca vakit geçirmeyi sevsesde hayatına yıldırım gibi giren Ezgi Özgür'ün tüm düzenini değiştiri. Sevgiliisinden ayrılınca aldatılmanın acısını çıkarmak için gittiğpi restorantta alkolü fazla kaçırınca Özgür ile yolları kesişir ve artık hayat ikisi için akmaya başlar. Yalancı bir sevgililik hikayesine soyunan ikili karmaşaya dönen hayatlarından kendilerine bir dilim aşk ç.ıkarabilecekler mi? İzleyip göreceğiz. . . 

BAY YANLIŞ OYUNCU KADROSU

Özgür Atasoy( Can Yaman): Özgür, adı gibi özgür ruhlu kendi halinde yaşayan aşka ve evliliğe inanmayan fakat annesi tarafından evliliğe zorlanan genç bir girişimcidir. Ezgi ile yolları kesiştiğinde aşka olan inancını sorgulamaya başlar. 

Ezgi İnal ( Özge Gürel): Ezgi, organiszasyon firmasında çalışmakta iken işten atılır. Aynı gün sevgilisi ondan ayrılmak istediğini söyler. Aldatılmışlığın acısını çıkarmak için gittiği restorantta fazla kaçırınca Özgür ile yaolları kesişir. 

Cansu Akman (Fatma Toptaş): Cansu Ezgi'nin teyzesinin kızıdır. Kendisi çalıştığı hastanede plastik cerrah olan Levent Yazman ile birliktedir. Sonu olmayan ilişkilerinin devam etmesi için Cansu Leventte yaşar ve evini Ezgi'ye verir. 

Deniz Koparan (Cemre Gümeli): Deniz avukattır. Cansu ve Ezgi'nin en yakın arkadaşıdır. Aşka inancıu sıfır olan Avukat Deniz'in ayarları ile tek bir kişi oynar. Özgür'ün restorantında şef olan Ozan. Geçmişten gelen yakınlığın henüz farkında olmasalarda hayat onları birbirlerine çoktan yazmıştır. 

Levent Yazman (Ozan Dinçer): Levent Cansu'nun çalıştığı hastanede Plastik Cerrahtır. Kendine has bir kişiliğe sahip olan Levent evlenmiş ayrılmış ve 9 yaşında bir kız babasıdır. 

 


Bay Yanlis 7. Bölüm Özeti


Bay Yanlis, yeni bölümü ile 14 Ağustos Cuma 2020 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Bay Yanlis Görüntüler

Bay Yanlis Oyuncuları

Gürgen Öz
Gürgen Öz
Özge Gürel
Özge Gürel
Can Yaman
Can Yaman
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Hercai 40. Bölüm Hercai40. Bölüm puan 5
909 kez izlendi.
Arka Sokaklar 558. Bölüm Arka Sokaklar558. Bölüm puan 5
219 kez izlendi.
Kırmızı Oda 4. Bölüm Kırmızı Oda4. Bölüm puan 5
620 kez izlendi.
Babil 13. Bölüm Babil13. Bölüm puan 5
448 kez izlendi.
Bay Yanlıs 13. Bölüm Bay Yanlıs13. Bölüm puan 3
640 kez izlendi.
Yeni Hayat 4. Bölüm Yeni Hayat4. Bölüm puan 5
1.304 kez izlendi.
Mucize Doktor  30. Bölüm Mucize Doktor 30. Bölüm puan 5
1.518 kez izlendi.
Kimsesizler 1. Bölüm Kimsesizler1. Bölüm puan 5
1.507 kez izlendi.
Benim Adım Melek 32. Bölüm Benim Adım Melek32. Bölüm puan 5
2.115 kez izlendi.
Sen Çal Kapımı 11. Bölüm Sen Çal Kapımı11. Bölüm puan 3
3.077 kez izlendi.