Bay Yanlis 2. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlis 2. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
DENİZ YORULMAZER
Yapım
2020 / Türkiye
Yayın Tarihi
03 Temmuz Cuma
Oyuncular
Can Yaman, Özge Gürel, Fatma Toptaş, Cemre Gümeli, Gürgen Öz, Serkay Tütüncü, Sarp Can Köroğlu, Taygun Sungar

Bu fragman 5.368 kez izlendi.

Bay Yanlis Konusu

Gold Film Tarafından yapılan dizinin hikayesini Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak kaleme alırken, dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer yer alıyor. Başrollerini  Can Yaman, Özge Gürel, Fatma Toptaş, Cemre Gümeli, Gürgen Öz, Sarp Can Köroğlu, Taygun Sungar, Feri Baycu Güler, Lale Başar, Anıl Çelik ve Serkay Tütüncü gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Romantik Komedi dizisi Bay Yanlış Fox Tv'de Her Cuma seyircisi ile buluşuyor. Çekimleri ilk bölümlerde Muğla Göcekte gerçekleştirilirken, yeni bölümleri ise İstanbulda değişik mekanlarda gerçekleştiriliyor. Fox Tv'nin Çok Sevilen dizisi Bay Yanlış dizisinin konusu ise Şöyle, 

BAY YANLIŞ KONUSU

Özgür Muğlalı hali vakti yerinde zengin bir ailenin çocuğudur. Babası ebediyete göç etmiş, annesi ve kızkardeşi ile Muğlada yaşarken, Özgür İstanbul'da salaş ama kaliteli bir restorant'ın işletmesini yapmaktadır. Aşka inancı olmayan genç adam kızlarla fazlaca vakit geçirmeyi sevsesde hayatına yıldırım gibi giren Ezgi Özgür'ün tüm düzenini değiştiri. Sevgiliisinden ayrılınca aldatılmanın acısını çıkarmak için gittiğpi restorantta alkolü fazla kaçırınca Özgür ile yolları kesişir ve artık hayat ikisi için akmaya başlar. Yalancı bir sevgililik hikayesine soyunan ikili karmaşaya dönen hayatlarından kendilerine bir dilim aşk ç.ıkarabilecekler mi? İzleyip göreceğiz. . . 

BAY YANLIŞ OYUNCU KADROSU

Özgür Atasoy( Can Yaman): Özgür, adı gibi özgür ruhlu kendi halinde yaşayan aşka ve evliliğe inanmayan fakat annesi tarafından evliliğe zorlanan genç bir girişimcidir. Ezgi ile yolları kesiştiğinde aşka olan inancını sorgulamaya başlar. 

Ezgi İnal ( Özge Gürel): Ezgi, organiszasyon firmasında çalışmakta iken işten atılır. Aynı gün sevgilisi ondan ayrılmak istediğini söyler. Aldatılmışlığın acısını çıkarmak için gittiği restorantta fazla kaçırınca Özgür ile yaolları kesişir. 

Cansu Akman (Fatma Toptaş): Cansu Ezgi'nin teyzesinin kızıdır. Kendisi çalıştığı hastanede plastik cerrah olan Levent Yazman ile birliktedir. Sonu olmayan ilişkilerinin devam etmesi için Cansu Leventte yaşar ve evini Ezgi'ye verir. 

Deniz Koparan (Cemre Gümeli): Deniz avukattır. Cansu ve Ezgi'nin en yakın arkadaşıdır. Aşka inancıu sıfır olan Avukat Deniz'in ayarları ile tek bir kişi oynar. Özgür'ün restorantında şef olan Ozan. Geçmişten gelen yakınlığın henüz farkında olmasalarda hayat onları birbirlerine çoktan yazmıştır. 

Levent Yazman (Ozan Dinçer): Levent Cansu'nun çalıştığı hastanede Plastik Cerrahtır. Kendine has bir kişiliğe sahip olan Levent evlenmiş ayrılmış ve 9 yaşında bir kız babasıdır. 

 


Bay Yanlis 2. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Bay Yanlis 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 03 Temmuz 2020, Cuma akşamı yayınlanacak. Bay Yanlis yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu ASLI ZENGİN, BANU ZENGİN TAK tarafından kaleme alınan, Can Yaman, Özge Gürel, Fatma Toptaş, Cemre Gümeli, Gürgen Öz, Serkay Tütüncü, Sarp Can Köroğlu, Taygun Sungar gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Bay Yanlis dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Bay Yanlis Oyuncuları

Gürgen Öz
Gürgen Öz
Özge Gürel
Özge Gürel
Can Yaman
Can Yaman
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Aşkın Tarifi 9. Bölüm Aşkın Tarifi9. Bölüm
 
789 kez izlendi.
Kalp Yarası 6. Bölüm Kalp Yarası6. Bölüm
 
1.681 kez izlendi.
Baş Belası 8. Bölüm Baş Belası8. Bölüm
 
538 kez izlendi.
Kazara Aşk 6. Bölüm Kazara Aşk6. Bölüm
 
1.041 kez izlendi.
Cam Tavanlar 8. Bölüm Cam Tavanlar8. Bölüm
 
851 kez izlendi.
Aşk Mantık İntikam 7. Bölüm Aşk Mantık İntikam7. Bölüm
 
1.450 kez izlendi.
Ada Masalı 7. Bölüm Ada Masalı7. Bölüm
 
2.307 kez izlendi.
Baht Oyunu 7. Bölüm Baht Oyunu7. Bölüm
 
1.500 kez izlendi.
Baş Belası 7. Bölüm Baş Belası7. Bölüm
 
1.301 kez izlendi.
Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm Aşk Mantık İntikam6. Bölüm
 
1.521 kez izlendi.