Bay Yanlis 14. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 2 oy verildi
Bay Yanlis 14. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
DENİZ YORULMAZER
Yapım
2020 / Türkiye
Vizyon Tarihi
02 Ekim Cuma
Oyuncular
Can Yaman, Özge Gürel, Fatma Toptaş, Cemre Gümeli, Gürgen Öz, Serkay Tütüncü, Sarp Can Köroğlu, Taygun Sungar

Bu fragman 2.628 kez izlendi.

Bay Yanlis Konusu

Gold Film Tarafından yapılan dizinin hikayesini Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak kaleme alırken, dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer yer alıyor. Başrollerini  Can Yaman, Özge Gürel, Fatma Toptaş, Cemre Gümeli, Gürgen Öz, Sarp Can Köroğlu, Taygun Sungar, Feri Baycu Güler, Lale Başar, Anıl Çelik ve Serkay Tütüncü gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Romantik Komedi dizisi Bay Yanlış Fox Tv'de Her Cuma seyircisi ile buluşuyor. Çekimleri ilk bölümlerde Muğla Göcekte gerçekleştirilirken, yeni bölümleri ise İstanbulda değişik mekanlarda gerçekleştiriliyor. Fox Tv'nin Çok Sevilen dizisi Bay Yanlış dizisinin konusu ise Şöyle, 

BAY YANLIŞ KONUSU

Özgür Muğlalı hali vakti yerinde zengin bir ailenin çocuğudur. Babası ebediyete göç etmiş, annesi ve kızkardeşi ile Muğlada yaşarken, Özgür İstanbul'da salaş ama kaliteli bir restorant'ın işletmesini yapmaktadır. Aşka inancı olmayan genç adam kızlarla fazlaca vakit geçirmeyi sevsesde hayatına yıldırım gibi giren Ezgi Özgür'ün tüm düzenini değiştiri. Sevgiliisinden ayrılınca aldatılmanın acısını çıkarmak için gittiğpi restorantta alkolü fazla kaçırınca Özgür ile yolları kesişir ve artık hayat ikisi için akmaya başlar. Yalancı bir sevgililik hikayesine soyunan ikili karmaşaya dönen hayatlarından kendilerine bir dilim aşk ç.ıkarabilecekler mi? İzleyip göreceğiz. . . 

BAY YANLIŞ OYUNCU KADROSU

Özgür Atasoy( Can Yaman): Özgür, adı gibi özgür ruhlu kendi halinde yaşayan aşka ve evliliğe inanmayan fakat annesi tarafından evliliğe zorlanan genç bir girişimcidir. Ezgi ile yolları kesiştiğinde aşka olan inancını sorgulamaya başlar. 

Ezgi İnal ( Özge Gürel): Ezgi, organiszasyon firmasında çalışmakta iken işten atılır. Aynı gün sevgilisi ondan ayrılmak istediğini söyler. Aldatılmışlığın acısını çıkarmak için gittiği restorantta fazla kaçırınca Özgür ile yaolları kesişir. 

Cansu Akman (Fatma Toptaş): Cansu Ezgi'nin teyzesinin kızıdır. Kendisi çalıştığı hastanede plastik cerrah olan Levent Yazman ile birliktedir. Sonu olmayan ilişkilerinin devam etmesi için Cansu Leventte yaşar ve evini Ezgi'ye verir. 

Deniz Koparan (Cemre Gümeli): Deniz avukattır. Cansu ve Ezgi'nin en yakın arkadaşıdır. Aşka inancıu sıfır olan Avukat Deniz'in ayarları ile tek bir kişi oynar. Özgür'ün restorantında şef olan Ozan. Geçmişten gelen yakınlığın henüz farkında olmasalarda hayat onları birbirlerine çoktan yazmıştır. 

Levent Yazman (Ozan Dinçer): Levent Cansu'nun çalıştığı hastanede Plastik Cerrahtır. Kendine has bir kişiliğe sahip olan Levent evlenmiş ayrılmış ve 9 yaşında bir kız babasıdır. 

 


Bay Yanlis 14. Bölüm Özeti


Bay Yanlis, yeni bölümü ile 02 Ekim Cuma 2020 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Bay Yanlis Görüntüler

Bay Yanlis Oyuncuları

Gürgen Öz
Gürgen Öz
Özge Gürel
Özge Gürel
Can Yaman
Can Yaman
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Hekimoğlu 23. Bölüm Hekimoğlu23. Bölüm puan 5
396 kez izlendi.
Çatı Katı Aşk 16. Bölüm Çatı Katı Aşk16. Bölüm puan 5
522 kez izlendi.
Çukur 101. Bölüm Çukur101. Bölüm puan 4.6
2.825 kez izlendi.
Sefirin Kızı 25. Bölüm Sefirin Kızı25. Bölüm puan 5
2.903 kez izlendi.
Yasak Elma 82. Bölüm Yasak Elma82. Bölüm puan 3
1.569 kez izlendi.
Tövbeler Olsun 11. Bölüm Tövbeler Olsun11. Bölüm puan 3
583 kez izlendi.
Menajerimi Ara 10. Bölüm Menajerimi Ara10. Bölüm puan 4.8
2.811 kez izlendi.
Maria ile Mustafa 8. Bölüm Maria ile Mustafa8. Bölüm puan 3
1.100 kez izlendi.