Barbaroslar 5. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar 5. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Doğan Ümit Karaca, Mısırlı Adel Adeeb
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
14 Ekim Perşembe
Oyuncular
Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dikinciler, Caner Topçu

Bu fragman 1.608 kez izlendi.

Barbaroslar Konusu

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı, ES Film'in TRT 1 için hazırladığı macera ve tarih türündeki televizyon dizisidir. Dizinin başrolünde Diriliş Ertuğrul dizisinde de rol alan başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe yer almaktadır. Senaryosu Mustafa Burak Doğu, İbrahim Ethem Arslan ve Tuba Kaya tarafından kaleme alınan dizi Osmanlı İmparatorluğu'nun ünlü denizcilerinden, kaptan-ı derya olarak bilinen Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk kaptan paşası Barbaros Hayreddin Paşa'nın hayatını konu almaktadır.

KONUSU

Osmanlı Devleti'nin daptan-ı deryası, kızılsakal lakaplı Hayreddin Paşa, Akdeniz'de üstünlüğü sağlayan kişidir. Akdeniz kıyılarını kontrol altına alan ağabeyi Oruç reis'in en büyük yardımcısı olmuştur. Asıl adı Hızır Reis olan, Hayreddin Paşa'ya ismini Osmanlı Devleti'nin Padişahı Yavuz Sultan Selim vermiştir. Barbaros ismi ise aslında ağabeyi Hızır Reis'e aittir.

Dizide Osmanlı Devleti'nin denizler aşırı girdiği bir çok muharebede büyük galibiyetlere ulaşan Barbaros Hayreddin Paşa ve üç kardeşinin hayatı anlatılmaktadır.


Barbaroslar 5. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Barbaroslar 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 14 Ekim 2021, Perşembe akşamı yayınlanacak. Barbaroslar yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Mustafa Burak Doğu, İbrahim Ethem Arslan, Tuba Kaya tarafından kaleme alınan, Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe,Yetkin Dikinciler,Caner Topçu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Barbaroslar dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Barbaroslar Oyuncuları

Engin Altan Düzyatan
Engin Altan Düzyatan
Yetkin Dikinciler
Yetkin Dikinciler
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Teşkilat 19. Bölüm Teşkilat19. Bölüm
 
1.035 kez izlendi.
Yargı 6. Bölüm Yargı6. Bölüm
 
1.636 kez izlendi.
Camdaki Kız 16. Bölüm Camdaki Kız16. Bölüm
 
1.061 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 43. Bölüm Masumlar Apartmanı43. Bölüm
 
1.016 kez izlendi.
Kardeşlerim 25. Bölüm Kardeşlerim25. Bölüm
 
1.367 kez izlendi.
Sadakatsiz 35. Bölüm Sadakatsiz35. Bölüm
 
1.257 kez izlendi.
Arka Sokaklar 600. Bölüm Arka Sokaklar600. Bölüm
 
363 kez izlendi.
Aşk Mantık İntikam 18. Bölüm Aşk Mantık İntikam18. Bölüm
 
1.702 kez izlendi.
Yalancı 6. Bölüm Yalancı6. Bölüm
 
1.103 kez izlendi.