Barbaroslar 12. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar 12. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Doğan Ümit Karaca, Mısırlı Adel Adeeb
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
09 Aralık Perşembe
Oyuncular
Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dikinciler, Caner Topçu

Bu fragman 1.619 kez izlendi.

Barbaroslar Konusu

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı, ES Film'in TRT 1 için hazırladığı macera ve tarih türündeki televizyon dizisidir. Dizinin başrolünde Diriliş Ertuğrul dizisinde de rol alan başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe yer almaktadır. Senaryosu Mustafa Burak Doğu, İbrahim Ethem Arslan ve Tuba Kaya tarafından kaleme alınan dizi Osmanlı İmparatorluğu'nun ünlü denizcilerinden, kaptan-ı derya olarak bilinen Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk kaptan paşası Barbaros Hayreddin Paşa'nın hayatını konu almaktadır.

KONUSU

Osmanlı Devleti'nin daptan-ı deryası, kızılsakal lakaplı Hayreddin Paşa, Akdeniz'de üstünlüğü sağlayan kişidir. Akdeniz kıyılarını kontrol altına alan ağabeyi Oruç reis'in en büyük yardımcısı olmuştur. Asıl adı Hızır Reis olan, Hayreddin Paşa'ya ismini Osmanlı Devleti'nin Padişahı Yavuz Sultan Selim vermiştir. Barbaros ismi ise aslında ağabeyi Hızır Reis'e aittir.

Dizide Osmanlı Devleti'nin denizler aşırı girdiği bir çok muharebede büyük galibiyetlere ulaşan Barbaros Hayreddin Paşa ve üç kardeşinin hayatı anlatılmaktadır.


Barbaroslar 12. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Barbaroslar 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 09 Aralık 2021, Perşembe akşamı yayınlanacak. Barbaroslar yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Mustafa Burak Doğu, İbrahim Ethem Arslan, Tuba Kaya tarafından kaleme alınan, Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe,Yetkin Dikinciler,Caner Topçu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Barbaroslar dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Barbaroslar Oyuncuları

Engin Altan Düzyatan
Engin Altan Düzyatan
Yetkin Dikinciler
Yetkin Dikinciler
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Elkızı 13. Bölüm Elkızı13. Bölüm
 
375 kez izlendi.
Camdaki Kız 28. Bölüm Camdaki Kız28. Bölüm
 
450 kez izlendi.
Kardeşlerim 37. Bölüm Kardeşlerim37. Bölüm
 
873 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 54. Bölüm Masumlar Apartmanı54. Bölüm
 
632 kez izlendi.
Arka Sokaklar 612. Bölüm Arka Sokaklar612. Bölüm
 
476 kez izlendi.
Aziz 11. Bölüm Aziz11. Bölüm
 
1.370 kez izlendi.
Kaderimin Oyunu 6. Bölüm Kaderimin Oyunu6. Bölüm
 
1.090 kez izlendi.