Barbaros Hayreddin 18. Bölüm Fragmanı

Barbaros Hayreddin 18. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Doğan Ümit Karaca, Mısırlı Adel Adeeb
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
26 Mayıs Cuma
Oyuncular
Ulaş Tuna Astepe, Pelin Akil Altan, Yetkin Dikinciler, Caner Topçu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Yiğit Özşener, Devrim Evin, Gülcan Arslan, Melis Babadağ, Tolgahan Sayışman

Bu fragman 227 kez izlendi.

Barbaros Hayreddin Konusu

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz sezon yine aynı kanalda ekrana gelen Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin devam niteliğindeki dizi olan Barbaros Hayrettin Sultanın Fermanı dizisi ES Film tarafından hazırlanmaktadır. Bir dönem dizisi olan Barbaros Hayrettin Sultanın Fermanı dizisi dram ve macera türünde ele alınmaktadır. Yönetmen koltuğunda Berat Özdoğan'ın oturduğu dizinin senaryosunu ise Zülküf Yücel kaleme almaktadır. Yayınlanan fragmanlarıyla büyük merak uyandıran Barbaros Hayrettin Sultanın Fermanı dizisi Osmanlı İmparatorluğu'nun Kanuni Sultan Süleyman dönemini ele almaktadır.

Barbaros Hayrettin Sultanın Fermanı Dizisi Konusu

Geçtiğimiz sezon TRT 1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar Akdeniz'in Kılcı dizisinin devam dizisi olan Barbaros Hayrettin Sultanın Fermanı dizisi ünlü denizci Barbaros Hayrettin Paşa'nın hikayesini ve Sultan Süleymanın devrini anlatmaktadır. Barbaros Hayrettin Paşa'nın 40'lı yaşlarını anlatan dizi Akdeniz'in bir Türk Gölü haline getirilmesi için verilen mücadeleyi ekrana taşıyor. Özellikle Kanuni Sultan Süleyman'ın buyruğu ile başka devletlere ve Akdeniz'de faaliyet gösteren korsanlara sefer düzenleyen Barbaros Hayrettin Paşa'nın adının duyulmasını sağlayan, dönemin hikayesini ekrana taşıyacak olan dizide Sultan Süleyman'ın Fermanı temel alınmaktadır. Özel olarak kurulan platoda çekilen deniz sahneleri kadar karada geçen savaş sahnelerinin de dikkatleri çektiği dizi, dönem dizisi seven seyircinin beğenisini kazandı. ES Film tarafından hazırlanan aksiyon, savaş ve dram sahneleriyle dikkatleri çeken dizi İstanbul'da özel olarak kurulan bir platoda çekilmektedir. Başrolünde Barbaros Hayrettin Paşa karakteri olarak Tolgahan Sayışman'ın yer aldığı dizi kanalın iddialı projeleri arasında yer almaktadır.

Barbaros Hayrettin Sultanın Fermanı Dizisi Oyuncuları

ES Film tarafından hazırlanan Barbaros Hayrettin Sultanın Fermanı dizisi bir dönem dizisidir. Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer almaktadır. Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman'ın Barbaros Hayrettin Paşa karakteri olarak seyirci karşısına çıkacağı dizide yer alan oyuncular arasında, Tolgahan Sayışman (Barbaros Hayrettin Paşa), Timur Acar, Melisa Döngel, Ufuk Özkan, Bahadır Yenişehirlioğlu, Hasan Küçüktekin, Arif Pişkin, Başak Daşman, Ceren Soylu, Gökhan Gencebay, Deniz Çom, Gurur Aydoğan, İlkay Kayku, Yılmaz Bayraktar, Halil İbrahim Kurum, Duygu Gürcan, Gizem Aydan, Ercüment Fidan, Musa Evren ve Yiğit Arda Tan yer almaktadır.


Barbaros Hayreddin 18. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Barbaros Hayreddin 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 26 Mayıs 2023, Cuma akşamı yayınlanacak. Barbaros Hayreddin yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Mustafa Burak Doğu tarafından kaleme alınan, Ulaş Tuna Astepe, Pelin Akil Altan, Yetkin Dikinciler, Caner Topçu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Yiğit Özşener, Devrim Evin, Gülcan Arslan, Melis Babadağ,Tolgahan Sayışman gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Barbaros Hayreddin dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Barbaros Hayreddin Oyuncuları

Yiğit Özşener
Yiğit Özşener
Gülcan Arslan
Gülcan Arslan
Melis Babadağ
Melis Babadağ
Yetkin Dikinciler
Yetkin Dikinciler
Tolgahan Sayışman
Tolgahan Sayışman