Baraj 38. Bölüm Fragmanı

Baraj 38. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Serdar Gözekli
Yapım
2020 / Türkiye
Yayın Tarihi
04 Mayıs Salı
Oyuncular
Burak Yörük, Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Nebahat Çehre, Sumru Yavrucuk, Tuna Orhan, Sait Genay, Mesut Yılmaz, İhsan İlhan, İman Casablanca, Batuhan Yüzgüleç, Şamil Kafkas, Rana Cabbar, Serkan Karakurt, Osman Ataseven,

Bu fragman 885 kez izlendi.

Baraj Konusu

Baraj, ilk bölümü ile 2020 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Hasan Tolga Pulat tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözekli yer almaktadır. Macera türündeki dizi, Fox Tv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Burak Yörük bulunan Baraj dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Burak Yörük, Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Nebahat Çehre, Sumru Yavrucuk, Tuna Orhan, Sait Genay, Mesut Yılmaz, İhsan İlhan, İman Casablanca, Batuhan Yüzgüleç, Şamil Kafkas, Rana Cabbar, Serkan Karakurt, Osman Ataseven, gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Baraj 38. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Baraj 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 04 Mayıs 2021, Salı akşamı yayınlanacak. Baraj yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Hasan Tolga Pulat tarafından kaleme alınan, Burak Yörük, Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Nebahat Çehre, Sumru Yavrucuk, Tuna Orhan, Sait Genay, Mesut Yılmaz, İhsan İlhan, İman Casablanca, Batuhan Yüzgüleç, Şamil Kafkas, Rana Cabbar, Serkan Karakurt, Osman Ataseven, gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Baraj dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Baraj Oyuncuları

Nebahat Çehre
Nebahat Çehre
Sait Genay
Sait Genay
Tuna Orhan
Tuna Orhan
Rana Cabbar
Rana Cabbar
Şamil Kafkas
Şamil Kafkas
Sumru Yavrucuk
Sumru Yavrucuk
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kırmızı Oda 37. Bölüm Kırmızı Oda37. Bölüm
 
561 kez izlendi.
Mucize Doktor  62. Bölüm Mucize Doktor 62. Bölüm
 
413 kez izlendi.
Kefaret 26. Bölüm Kefaret26. Bölüm
 
1.006 kez izlendi.
Sadakatsiz 29. Bölüm Sadakatsiz29. Bölüm
 
1.458 kez izlendi.
Kardeşlerim 13. Bölüm Kardeşlerim13. Bölüm
 
2.111 kez izlendi.
Bir Zamanlar Çukurova 96. Bölüm Bir Zamanlar Çukurova96. Bölüm
 
1.934 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 33. Bölüm Masumlar Apartmanı33. Bölüm
 
1.469 kez izlendi.
Akıncı 20. Bölüm Akıncı20. Bölüm
 
1.097 kez izlendi.