Bambaşka Biri Fragmanı

TIMSB Productions un yapımını üstlendiği Bambaşka Biri dizisinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturuyor. Onur Şener, Lokman Meral ve Seçil Çömlekçi nin öykülerinden Fox TV ekranlarına uyarlanan dizinin senaryosunu Ethem Özışık kaleme alıyor. İlk defa 11 Eylül 2023 tarihinde yayınlanmaya başlayan dizinin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar yapıyor. Atakan Ilgaz ın bestelerini yaptığı dizi Pazar günleri izleyicisi ile birlikte oluyor.

Bambaşka Biri oyuncuları ve karakterleri

Dram ve romantik gerilim türündeki Bambaşka Biri dizisinin oyuncu kadrosu ve canlandırdıkları karakterler şu şekilde sıralanıyor: Hande Erçel   Leyla  Gediz, Burak Deniz   Kenan Öztürk, Begüm Akkaya   Yasemin, Ferit Aktuğ   Murat Erden, Gülçin Hatıhan   Şahinde Gediz, Berrin Arısoy   Nevin Öztürk, Muttalip Müjdeci   Ekrem Gediz, Cem Davran   Turan Öztürk, Uğur Uzunel   Tahir Gediz, Polen Emre   Nuray Gediz, Aslı Orcan   Nükhet İşmen, Dilşah Demir   Pelin, Menderes Samancılar   İdris Taşlı, Kardelen Arnavutoğlu   Gülçin Gediz

Bambaşka Biri dizisi nerede çekiliyor?

Ülkemizin ve dünyanın gözbebeği olan İstanbul da çekilen dizi çekimlerinde renkli görüntüler oluşuyor. Özellikle Galata, Gayrettepe ve Beşiktaş ta çekilen dizinin ilginç  hikayesi izleyiciyi ekran başına toplayacak. Yer yer oyunculuğu tartışma konusu olan Hande Erçel in son 1 yıldır oyunculuk eğitimi alması takdirle karşılandı.

Bambaşka Biri Oyuncuları

Bambaşka Biri . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Neslihan Yeşilyurt
Yapım
2023 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox Tv

Bambaşka Biri Son Bölüm Fragmanı

1