Balkan Ninnisi 6. Bölüm Fragmanı

Balkan Ninnisi 6. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Doğan Ümit Karaca
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
02 Ağustos Salı
Oyuncular
Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Emre Bey, Merih Öztürk, Hakan Boyav, Can Kolukısa, Suzan Akbelge, Sarp Bozkurt, Gözde Çığacı, Deniz Gürkan, Emine Halil, Burak Rahman, Süleyman Kara, Kaan Turgut, Erman Saban

Bu fragman 1.009 kez izlendi.

Balkan Ninnisi Konusu

Balkan Ninnisi, TRT 1'de yayınlanan, başrollerini Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Merih Öztürk ve Emre Bey'in paylaştığı Türk yapımı televizyon dizisidir.

Yayınlanan tanıtımlarıyla bir döneme damgasını vuran Elveda Rumeli ve Yabancı Damat dizilerini akıllara getiren dizinin çekimleri Makedonya'nın başkenti Üsküp'te yapılıyor.

Balkan Ninnisi konusunda ise, biri Türk diğeri Makedon iki gencin aşk hikayesi konu alınıyor. Farklı kültüre ve yaşam tarzına sahip Türk ve Makedon aileler birbirleriyle uyum konusunda oldukça büyük problemler yaşayacak. Tarihi bir konakta yolları yıllar sonra tekrar kesişen aileler aşıkların karşısında en büyük engel olacak.

Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Merih Öztürk ve Emre Bey'in başrollerini paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Hakan Boyav, Can Kolukısa,Suzan Akbelge, Sarp Bozkurt, Gözde Çığacı, Deniz Gürkan, Emine Halil, Burak Rahman, Süleyman Kara, Kaan Turgut ve Erban Saban gibi başarılı isimler yer alıyor.

 


Balkan Ninnisi 6. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Balkan Ninnisi 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 02 Ağustos 2022, Salı akşamı yayınlanacak. Balkan Ninnisi yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Uğur Uzunok tarafından kaleme alınan, Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Emre Bey, Merih Öztürk, Hakan Boyav, Can Kolukısa, Suzan Akbelge, Sarp Bozkurt, Gözde Çığacı, Deniz Gürkan, Emine Halil, Burak Rahman, Süleyman Kara, Kaan Turgut,Erman Saban gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Balkan Ninnisi dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Balkan Ninnisi Oyuncuları

Erdal Özyağcılar
Erdal Özyağcılar
Hakan Boyav
Hakan Boyav
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kardeşlerim 61. Bölüm Kardeşlerim 61. Bölüm
208 kez izlendi.
Kasaba Doktoru 18. Bölüm Kasaba Doktoru 18. Bölüm
609 kez izlendi.
Duy Beni 13. Bölüm Duy Beni 13. Bölüm
552 kez izlendi.
Camdaki Kız 50. Bölüm Camdaki Kız 50. Bölüm
945 kez izlendi.
Seversin 18. Bölüm Seversin 18. Bölüm
391 kez izlendi.
Mahkum 27. Bölüm Mahkum 27. Bölüm
600 kez izlendi.
Yasak Elma 148. Bölüm Yasak Elma 148. Bölüm
856 kez izlendi.
O Kız 2. Bölüm O Kız 2. Bölüm
1.421 kez izlendi.