Balkan Ninnisi 13. Bölüm Fragmanı

Balkan Ninnisi 13. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Doğan Ümit Karaca
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
27 Eylül Salı
Oyuncular
Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Emre Bey, Merih Öztürk, Hakan Boyav, Can Kolukısa, Suzan Akbelge, Sarp Bozkurt, Gözde Çığacı, Deniz Gürkan, Emine Halil, Burak Rahman, Süleyman Kara, Kaan Turgut, Erman Saban

Bu fragman 1.195 kez izlendi.

Balkan Ninnisi Konusu

Balkan Ninnisi, TRT 1'de yayınlanan, başrollerini Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Merih Öztürk ve Emre Bey'in paylaştığı Türk yapımı televizyon dizisidir.

Yayınlanan tanıtımlarıyla bir döneme damgasını vuran Elveda Rumeli ve Yabancı Damat dizilerini akıllara getiren dizinin çekimleri Makedonya'nın başkenti Üsküp'te yapılıyor.

Balkan Ninnisi konusunda ise, biri Türk diğeri Makedon iki gencin aşk hikayesi konu alınıyor. Farklı kültüre ve yaşam tarzına sahip Türk ve Makedon aileler birbirleriyle uyum konusunda oldukça büyük problemler yaşayacak. Tarihi bir konakta yolları yıllar sonra tekrar kesişen aileler aşıkların karşısında en büyük engel olacak.

Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Merih Öztürk ve Emre Bey'in başrollerini paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Hakan Boyav, Can Kolukısa,Suzan Akbelge, Sarp Bozkurt, Gözde Çığacı, Deniz Gürkan, Emine Halil, Burak Rahman, Süleyman Kara, Kaan Turgut ve Erban Saban gibi başarılı isimler yer alıyor.

 


Balkan Ninnisi 13. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Balkan Ninnisi 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 27 Eylül 2022, Salı akşamı yayınlanacak. Balkan Ninnisi yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Uğur Uzunok tarafından kaleme alınan, Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Emre Bey, Merih Öztürk, Hakan Boyav, Can Kolukısa, Suzan Akbelge, Sarp Bozkurt, Gözde Çığacı, Deniz Gürkan, Emine Halil, Burak Rahman, Süleyman Kara, Kaan Turgut,Erman Saban gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Balkan Ninnisi dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Balkan Ninnisi Oyuncuları

Erdal Özyağcılar
Erdal Özyağcılar
Hakan Boyav
Hakan Boyav