Bahtiyar Ölmez 18. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 1 oy verildi
Bahtiyar Ölmez 18. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cem Tabak
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
17 Mart Cumartesi
Oyuncular
etkin Dikinciler, Hande Şubaşı, Güven Hokna, Orhan Aydın, Serkan Kuru, Umut Oğuz, Ali Çatalbaş, Semih Öztürk

Bu fragman 2.525 kez izlendi.

Bahtiyar Ölmez Konusu

Yeni sezonda ekranlara gelmeye başlayan Bahtiyar Ölmez dizisi, ilk bölümünden itibaren gönüllerde taht kurmayı başardı. Bahtiyar Ölmez dizisinde, Bahtiyar'ın hiç beklenmedik bir anda hayatının aşkıyla karşılaştığı hikayesini anlatmaktadır. Aksine hayatının aşkını bulduğunu sanan bahiyar'ın başına gelmeyen kalmayacaktır. Kötü olayların peşini bırakmadığı Bahtiyar Ölmez, önce sevdiği kadın tarafından dolandırılır sonrad a bir kazanın meydana gelmesiyle adeta hayatı alt üst olur.

Yer altı dünyasına giren Bahtiyar'ın ilk işi kaybettiği mekanını geri almaya çalışmaktadır. Yer altı dünyasında kurg-duğu yeni düzene alışmaya çalışan Bahtiyar, henüz Fuat'ın ona karşı kurduğu hain oyundan habersizdir. Tabi kız kardeşi Nuran'ın Fuat'ın kardeşi Caner ile birlikteliğinden haberi olmayan Bahtiyar, ilginç bir dünyanın içinde kendisini buldu. 

Her hafta Cumartesi günleri saat 20:00'da Atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yapımcılığını Nehir Yapım'ın üstlendiği Bahtiyar Ölmez dizisi, Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı, Güven Hokna, Orhan Aydın, Serkan Kuru, Semih Öztürk, Umut Oğuz, Gözde Okur gibi başarılı isimler yer almaktadır. 

Bahtiyar Ölmez dizisi kadrosu

Bahtiyar Ölmez (Yetkin Dikinciler); En büyük hayali kısa yoldan zengin olmak olan Bahtiyar Ölmez, babasının mermerci dükkanında çalıştıktan sonra cenaze arabası işine girmiştir. Kendisini överek anlatan Bahtiyar Ölmez, dizinin ana karakteridir.

Aylin (Hande Subaşı); İç mimar, Aylin, Aytekin abinin kızıdır. Güzelliği kadar gururu ile de dikkat çeker. İlerleyen bölümlerde Bahtiyar'a gönlünü kaptıracaktır.

Latife Çakar (Güven Hokna); Herşeyi unutan Latife, zaman zaman oğullarını ve tüm çevresini unutur. Huysuzluğuyla da çevresndeki herkesi bezdirmeyi başarabilecek kapasitededir.

Aytekin Yavuz (Orhan Aydın); Yer altı dünyasının adamlarından Aytekin, öyle acımaız ve baskıcı bir babadır ki, oğlu daha fazla dayanamayı intihar etmiştir. 

Caner (Semih Öztürk); Fuat'ın kardeşi Caner, oldukça ince bir kişiliğe sahip ve eğitimini çok iyi tamamlamıştır. Başkalarının aksine varlıklı olmasıyla hiç ama hiç övünmez.

Şinasi (Umut Oğuz); Bahtiyar'ın arkadaşı Şinasi, Nuray'ı sevmektedir. Ancak bu sevgi tek taraflıdır, çünkü henüz Nuray'a açıklayamamıştır.


Bahtiyar Ölmez 18. Bölüm Özeti


Bahtiyar Ölmez yeni bölümü ile 17 Mart Cumartesi 2018 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Bahtiyar Ölmez 18 bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Bahtiyar Ölmez Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Bahtiyar Ölmez Oyuncuları

Güven Hokna
Güven Hokna
Orhan Aydın
Orhan Aydın
Serkan Kuru
Serkan Kuru
Yetkin Dikinciler
Yetkin Dikinciler
Umut Oğuz
Umut Oğuz
Semih Öztürk
Semih Öztürk
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Erkenci Kuş 25. Bölüm Fragmanı izle Erkenci Kuş25. Bölüm puan 5
1.946 kez izlendi.
Kalk Gidelim 50. Bölüm Fragmanı izle Kalk Gidelim50. Bölüm puan 0
719 kez izlendi.
Jet Sosyete 25. Bölüm Fragmanı izle Jet Sosyete25. Bölüm puan 0
492 kez izlendi.
Avlu 25. Bölüm Fragmanı izle Avlu25. Bölüm puan 5
920 kez izlendi.
Bir Zamanlar Çukurova 15. Bölüm Fragmanı izle Bir Zamanlar Çukurova15. Bölüm puan 5
3.932 kez izlendi.
Savaşçı 58. Bölüm Fragmanı izle Savaşçı58. Bölüm puan 5
472 kez izlendi.
Payitaht Abdülhamid 66. Bölüm Fragmanı izle Payitaht Abdülhamid66. Bölüm puan 0
708 kez izlendi.
Halka 1. Bölüm Fragmanı izle Halka1. Bölüm puan 4.67
3.046 kez izlendi.
Muhteşem İkili 8. Bölüm Fragmanı izle Muhteşem İkili8. Bölüm puan 5
2.150 kez izlendi.