Bahtiyar Ölmez 18. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 1 oy verildi
Bahtiyar Ölmez 18. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Cem Tabak
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
17 Mart Cumartesi
Oyuncular
etkin Dikinciler, Hande Şubaşı, Güven Hokna, Orhan Aydın, Serkan Kuru, Umut Oğuz, Ali Çatalbaş, Semih Öztürk

Bu fragman 2.427 kez izlendi.

Bahtiyar Ölmez Konusu

Yeni sezonda ekranlara gelmeye başlayan Bahtiyar Ölmez dizisi, ilk bölümünden itibaren gönüllerde taht kurmayı başardı. Bahtiyar Ölmez dizisinde, Bahtiyar'ın hiç beklenmedik bir anda hayatının aşkıyla karşılaştığı hikayesini anlatmaktadır. Aksine hayatının aşkını bulduğunu sanan bahiyar'ın başına gelmeyen kalmayacaktır. Kötü olayların peşini bırakmadığı Bahtiyar Ölmez, önce sevdiği kadın tarafından dolandırılır sonrad a bir kazanın meydana gelmesiyle adeta hayatı alt üst olur.

Yer altı dünyasına giren Bahtiyar'ın ilk işi kaybettiği mekanını geri almaya çalışmaktadır. Yer altı dünyasında kurg-duğu yeni düzene alışmaya çalışan Bahtiyar, henüz Fuat'ın ona karşı kurduğu hain oyundan habersizdir. Tabi kız kardeşi Nuran'ın Fuat'ın kardeşi Caner ile birlikteliğinden haberi olmayan Bahtiyar, ilginç bir dünyanın içinde kendisini buldu. 

Her hafta Cumartesi günleri saat 20:00'da Atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yapımcılığını Nehir Yapım'ın üstlendiği Bahtiyar Ölmez dizisi, Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı, Güven Hokna, Orhan Aydın, Serkan Kuru, Semih Öztürk, Umut Oğuz, Gözde Okur gibi başarılı isimler yer almaktadır. 

Bahtiyar Ölmez dizisi kadrosu

Bahtiyar Ölmez (Yetkin Dikinciler); En büyük hayali kısa yoldan zengin olmak olan Bahtiyar Ölmez, babasının mermerci dükkanında çalıştıktan sonra cenaze arabası işine girmiştir. Kendisini överek anlatan Bahtiyar Ölmez, dizinin ana karakteridir.

Aylin (Hande Subaşı); İç mimar, Aylin, Aytekin abinin kızıdır. Güzelliği kadar gururu ile de dikkat çeker. İlerleyen bölümlerde Bahtiyar'a gönlünü kaptıracaktır.

Latife Çakar (Güven Hokna); Herşeyi unutan Latife, zaman zaman oğullarını ve tüm çevresini unutur. Huysuzluğuyla da çevresndeki herkesi bezdirmeyi başarabilecek kapasitededir.

Aytekin Yavuz (Orhan Aydın); Yer altı dünyasının adamlarından Aytekin, öyle acımaız ve baskıcı bir babadır ki, oğlu daha fazla dayanamayı intihar etmiştir. 

Caner (Semih Öztürk); Fuat'ın kardeşi Caner, oldukça ince bir kişiliğe sahip ve eğitimini çok iyi tamamlamıştır. Başkalarının aksine varlıklı olmasıyla hiç ama hiç övünmez.

Şinasi (Umut Oğuz); Bahtiyar'ın arkadaşı Şinasi, Nuray'ı sevmektedir. Ancak bu sevgi tek taraflıdır, çünkü henüz Nuray'a açıklayamamıştır.


Bahtiyar Ölmez 18. Bölüm FragmanıÖzeti :

Bahtiar Ölmez dizisinde, babasından kalan mezarcılık mesleğini kendi halinde devam ettirirken, deve kuşu yumurtası ile mafya hayatına başlayan Bahtiyar Ölmez çok yakında atv. Bahtiyar Ölmez 18. Bölüm fragmanını izle,
Bahtiyar Ölmez Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Bahtiyar Ölmez Oyuncuları

Güven Hokna
Güven Hokna
Orhan Aydın
Orhan Aydın
Serkan Kuru
Serkan Kuru
Yetkin Dikinciler
Yetkin Dikinciler
Umut Oğuz
Umut Oğuz
Semih Öztürk
Semih Öztürk
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Nefes Nefese 2018 8. Bölüm Fragmanı izle Nefes Nefese 20188. Bölüm puan 5
1.824 kez izlendi.
Sen Anlat Karadeniz 23. Bölüm Fragmanı izle Sen Anlat Karadeniz23. Bölüm puan 5
4.540 kez izlendi.
Kızım 2. Bölüm Fragmanı izle Kızım2. Bölüm puan 1
3.466 kez izlendi.
Ufak Tefek Cinayetler 34. Bölüm Fragmanı izle Ufak Tefek Cinayetler34. Bölüm puan 0
2.773 kez izlendi.
Gülperi 2. Bölüm Fragmanı izle Gülperi2. Bölüm puan 5
4.613 kez izlendi.
Söz 52. Bölüm Fragmanı izle Söz52. Bölüm puan 5
2.589 kez izlendi.
Koca Koca Yalanlar 7. Bölüm Fragmanı izle Koca Koca Yalanlar7. Bölüm puan 5
1.183 kez izlendi.
Çukur 35. Bölüm Fragmanı izle Çukur35. Bölüm puan 5
12.004 kez izlendi.
Yasak Elma 15. Bölüm Fragmanı izle Yasak Elma15. Bölüm puan 5
2.971 kez izlendi.